Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

@Pivas @ragu Já to neberu tak, "že bych zkusil", já si prostě vždycky nějaký vyhlídnu a po těch jdu. Snad jen jediný mi vyloženě nesedly a to byly Nomosy, který jsem taky stašně chtěl. Dost jsem jich už taky pustil, ale to vždycky až po čase a hlavně abych získal střelivo a uvolnil místo na další.  Teď mám v hledáčku snad už jen jediný - Showflaky. Ale jinak jak říkám.... chronoklid!

@MíraMíraTaky pěkný. Jeden čas jsem vážně uvažoval o modrejch AT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Radik napsal:

@MíraMíraTaky pěkný. Jeden čas jsem vážně uvažoval o modrejch AT.

 

před 2 hodinami, Pivas napsal:

@MíraMíra- zase moc pěkná fotka!

Díky kucí, u Vomegy je prostě z čeho vybírat. AT sice nejsou vyloženě moje srdcovka, ale něco do sebe taky mají. Uvidíme jak dloho vydrží, no. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, MíraMíra napsal:

Pěkný to všici máte. Já i dnes AT a klasická voknovka.

IMG_20211221_103222.jpg

Perfektna fotka skvelych hodiniek 👌🏻 Uz dlho ma AT beru, ale zatial som to udrziaval len v teoretickej rovine. Bohuzial tento vikend som mal moznost ich vidiet a skusit nazivo. Velmi prekvapili. Tusil som, ze budu dobre, no boli skvele. Uz viem, ze som v prdeli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, TCF napsal:

PO, nič viac nepotrebujem

20211221_142405.jpg

Co bys taky potřeboval víc, když máš tohle na ruce ;) jsem na tom úplně stejně. Sice po ostatních hodinkách pokukuju, ale zatím jsem nenašel nic, co by mě přesvědčilo k dalšímu nákupu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, junior300 napsal:

Perfektna fotka skvelych hodiniek 👌🏻 Uz dlho ma AT beru, ale zatial som to udrziaval len v teoretickej rovine. Bohuzial tento vikend som mal moznost ich vidiet a skusit nazivo. Velmi prekvapili. Tusil som, ze budu dobre, no boli skvele. Uz viem, ze som v prdeli..

Díky, AT jsou moc fajn. Nemám je sice dlouho a v rámci hodinkovice mají celkem konkurenci, takže se uvidí, kolik času si "urvou", ale každopádně jsou to dobrý hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...