Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tyhle mám na občasné nošení, hodinky mají, jak jsem jinde psal, vyměněný vnitřek a protože už nesehnali v UK původní, tak tam dali z jiného modelu, Constellation 2,4 MHz, což je skoro stejný calibr 1510 (původní byl 1511), ale s červeným věncem. Ani netuším, zda by se dal původní věnec sehnat. Ještě mám původní model včetně testu z francouzské observatoře Neuchâtel. S tím červeným věncem mi přijdou takové živější :)

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 3. 2022 v 21:18, moralles napsal:

PO 43,5 

cal. 8900

male promicko na muj prodejni inzerat: 

 

 

Jsou skvělé, sám o nich pořád uvažuji od Té doby co jsme se potkali.. Lug to Lug je skvělé, jako u mých SMP, ale ta výška mě lehce odrazuje.. 

Na druhou stranu, na léto je to k tričku jedno :) 

Jinak i na mé úzké zápěstí, seděly parádně :) 

 

8d4cfaa6-37ba-4e96-a945-9862a98b34fa.thumb.jpg.bcad1629ae3944045314a0f374429eca.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Seamaster napsal:

Aha, no pokud je tam nepuvodni strojek a sn nesedi s pouzdrem, asi bych to neresil. A mozna jak rikas ten venec ani nebude dostupny. 
Jak jsi na tom s presnosti? Me udelaly -1s za 1,5 roku, asi pojedou na servis:)))

Už si to přesně nepamatuji, ale bylo to něco kolem dvou až tří sekund za rok. Dá se to ale seřídit, mám na to přístroj. Ve své době to byly nejpřesnější hodinky na světě do jedné sekundy za rok, což je neskutečné a ani známé Pulsary toto nepřekonaliy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...