Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, Vladino125 napsal:

@Kid_A zaujmava limitka. Aj sa v niecom lisi (okrem vzhladu) od klasickych starich SMP ?

Ano, technicke Paramatry jako klasicke full size pre-coax bondovky, ale matny cifernik bez vlnek, applied indexy (o dost driv nez u klasickych bondovkach), jine rucky, brousena luneta, cerna datumovka. Zajimavost, prakticky nesehnatelna v puvodnim stavu:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potápěčské, cestovatelské Anniversary GMT Seamaster 😎 Upřímně kdejaký inhouse by mohl přesnost a odolnost této poladěné Ety závidět. Měřit sílu může pouze Rolex, žádný jiny kalibr co jsem doposud měl, takovou přesnost nedal...měsíce na vteřinu, teď dostávají druhý týden neskutečný záhul, a vteřinka neujede ani o píď, mám je strašně dlouho a strašně moc rád :guitar:

IMG-41eea3f278fc6cac6b238b3744894a10-V.jpg

GOPR0306_1648747502964.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, African napsal:

Potápěčské, cestovatelské Anniversary GMT Seamaster 😎 Upřímně kdejaký inhouse by mohl přesnost a odolnost této poladěné Ety závidět. Měřit sílu může pouze Rolex, žádný jiny kalibr co jsem doposud měl, takovou přesnost nedal...měsíce na vteřinu, teď dostávají druhý týden neskutečný záhul, a vteřinka neujede ani o píď, mám je strašně dlouho a strašně moc rád :guitar:

IMG-41eea3f278fc6cac6b238b3744894a10-V.jpg

GOPR0306_1648747502964.JPG

Krásný fotky a skvělý Omegy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...