Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diky kluci! 
Tyto hodinky jsem chtel hrozně dlouho. Karel naštěstí ma srdce a smiloval se. I kdyz si myslim,ze je taky moc spokojený.  
Bal jsem se ,ze po te době uz nenaplní očekávání,ale je to dobre,jsem nadšený. 
A dejte pokoj s prodejem😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pivas Tyjo tos vysomroval od Karla, jo?! :D Teda @ragu to čumím dvojnásob. To jsem netušil, že to jsou moje opravdový bejvalky - já myslel nejdřív že jen jako model :)

Edit: a teď koukám, Míra už se staví do řady :D A to jsem měl pocit, že se tu občas POčka dost válí a divil jsem se, že je nikdo nechce. Časy se asi mění...

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, že jsou v dobrejch rukách, o tom nepochybuju. A jsem tím spíš rád, že je z tebe vymámil zrovna Lukáš, protože mám vůči němu trochu špatný svědomí, neboť je ze mě před časem mámil taky a já mu je vlastně slíbil. To jsem ale ještě nebyl zdaleka rozhodnutej co se týká novýho modelu a pořád jsem si říkal, že je to blbost a zbytečně vyhozený peníze. No a pak ses ozval ty a tím, že jsme se už znali, tak to byl asi hlavní impuls a skončilo to tak jako to skončilo. Já jsem k tomu pak potupně mlčel, tak teď mi snad Lukáš odpustí 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Pivas napsal:

Nemam co odpouštět Radku. Dopadlo to jak mělo i kdyby zůstaly u Karla. Ale radost mam velikou. Cekal jsem na ne jak kdyz by to byly ty nove snoopy😀 
 

Lukáši, díky a užívej :) Za svoji chronocestu jsou snad jen dvoje hodinky, který mě vždycky chytnou, dám-li je sem někdo jiný. A to jsou DA34ky a pak tyhle POčka. Zajímavý je, že třeba modrý SMP vlnky, který mám taky moc rád, mě tady z fotek až tak neberou a to jich je tu řekl bych mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, ragu napsal:

@MíraMíra kušuj, až ho přestanou bavit, koupím je zpět.

 

před 18 hodinami, Pivas napsal:

Diky kluci! 
Tyto hodinky jsem chtel hrozně dlouho. Karel naštěstí ma srdce a smiloval se. I kdyz si myslim,ze je taky moc spokojený.  
Bal jsem se ,ze po te době uz nenaplní očekávání,ale je to dobre,jsem nadšený. 
A dejte pokoj s prodejem😀

 

před 18 hodinami, Radik napsal:

@Pivas Tak ses k nim dopracoval! Naprosto super, moje bejvaky :)

Takže putovní PO. 🤔☺️ Ste je už teda všici vyzkoušeli a teď musíte myslet i na další spolupacienty, co ještě neměly to štěstí. 😂

Já je málem koupil už nějaký dva, tři roky zpět, ale live mi nějak neseděl průměr pouzdra vs výška pouzdra, jenže od tý doby mi vrtaj hlavou furt. 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Radik napsal:

@MíraMíra...a nebo vyzkoušej nový 43,5mm. Pokud byses bál L2L, tak ta je na jejich průměr naprosto dokonalá a skoro bych řekl, že možná i menší než u těchdle 42mm.

Jo jo i to mi vrtá hlavou, 😀 ale obecně jsem zakotvil spíš u menších průměrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...