Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ne na ruce, ale v ruce. Vyvětral jsem pár kousků v kufru č. 1.
 
E1277549-18DB-4004-A614-C57930021091.thumb.jpeg.dbd90236c8a2307467f850ae970b5d89.jpeg

Velice moc ti děkuji,už jsem si začínal myslet že je to se mnou špatné. Ale díky tobě jsem si uvědomil,že jsem naprosto v pořádku.
Nádherný kufřík


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Akam na ruce jsou fakt super a ten kaučuk je pohodlný🙂 sakra já si to snad opravdu rozmyslím. Všichni tu teď Omegama prudí včetně tebe😁. Ale máš to pěkný, klasika a legendy.

@bobi vypadají a opravdu jsou, neskutečný zpracování. No zase kdyby sis je vzal, tak můžu jít pro Brajtle😄.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Akam napsal:

@Luky jo baterky a tak tu prudím

za které Bé to chceš měnit? 

 

akam_watches-post-2022_04_12_20_42.jpg

V tomhle případě bych tu baterku přežil a nijak mi u bondovek nevadí🙂. Takže pruď dál, ať je na co koukat. Přemýšlím nad Navitimer s B01 na pilot tahu a nebo SOH Chrono s 18k růžovým zlatem a na meshi. Možná se na to vybodnu a nechám si Omegy, který jsem taky tak dlouho chtěl😃.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Juraj11 napsal:


Velice moc ti děkuji,už jsem si začínal myslet že je to se mnou špatné. Ale díky tobě jsem si uvědomil,že jsem naprosto v pořádku.
Nádherný kufřík emoji106.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

před 21 hodinami, bobi napsal:

Jj,taky myslím,že jsem celkem v lati 🍻  😂  🤣 .

Jó, @Vjace mě taky uklidnil a svým "kufrem č. 1" mi ukázal, že jsem vlastně břídil. A nedávno mě podobně potěšil i jeden můj kolega, který mi s nadšením a upřímnou neskrývanou radosti malýho kluka ukázal, že si koupil autobus. A jen tak, pro radost a tak to má bejt! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Luky napsal:

V tomhle případě bych tu baterku přežil a nijak mi u bondovek nevadí🙂. Takže pruď dál, ať je na co koukat. Přemýšlím nad Navitimer s B01 na pilot tahu a nebo SOH Chrono s 18k růžovým zlatem a na meshi. Možná se na to vybodnu a nechám si Omegy, který jsem taky tak dlouho chtěl😃.

můžeš se k nim vrátit, akorát si pak připlatíš :) Holt člověk má chutě a ta hodinkova cesta taky není špatná.. bez konce bych řekl ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Akam napsal:

můžeš se k nim vrátit, akorát si pak připlatíš :) Holt člověk má chutě a ta hodinkova cesta taky není špatná.. bez konce bych řekl ;)

 

No právě Omega zdražuje🙂. Bez konce to určitě není. Myslel jsem, že s Rolex dosáhnu chronoklidu, ale nějak to nevychází😄. Musím se zklidnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...