Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Vladino125 napsal:

Ako mam hlavu v smutku co pustit.
15740cccd61692e4b840ad01932f84ba.jpg

Ked vsetko nutne potrebujem…boze to je choroba.

:D :D jo, choroba... Jestli chceš rychle prodat, tak Moony nebo ty rolády co máš na ruce, jestli chceš uvolnit místo na další, pak Tissoty, no a jestli je to jen z rozmaru, pak Béčka nebo bílý SMP. Za sebe bych určitě nepouštěl POčka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda ...  ,   i ten boxík je pěkný       :smile_anim:

Box je nemecky Buben&Zörweg Senator 6 je skutocny skvost ale moc ho neodporucam a sam zvazujem ci ho neposlem niekomu komu sa z hldiska poucitia viac hodi (je mi ho luto znicit). Problem je v tom ze koza z velura ktora je extremna meka a ma tendenciu rychlo sa “predrat” preto je skor vohodny pre majitela ktory moc nevymiena hodinky a viac nemej v boxe odpocivaju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dakujem pekne za komentare kamarati... Veru casom sa toho nakopilo, za tych par rokov tu na fore, ale hlavne ten posledny bol kriticky.

@Radik citas mi myslienky, si skutocni znalec nie len v oblasti predaja hodiniek (to si popisal absolutne presne z hladiska rychlosti), no sucasne aj z pohladu chronoduse, som sa pobavil na tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Jeronimo napsal:

Je to psycho, už vybírám na ebay Michaelovu helmičku 1:8 z roku 1996 :D

Tak přeji dobrý "kauf".  Tyhle psycho stavy jsou naštěstí poměrně neškodný. Koneckonců každý máme ,kromě hodinek, určitě ještě nějakou jinou "úchylku" na zbytečnosti. Nad PC mám helmu Power Armor T-51b z Falloutu, vedle ní figurku Vetřelce (sběratelskou, ale v záchvatu chtivosti po detailech vybalenou) a v pozadí model rakety Saturn V z mise Apollo 11. Praktického významu to nemá, ale prostě to jsou "must have" věci. I kdy jsme chlapi, tak v nás pořád ještě dřímá malej kluk. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, KurtCz napsal:

Tak přeji dobrý "kauf".  Tyhle psycho stavy jsou naštěstí poměrně neškodný. Koneckonců každý máme ,kromě hodinek, určitě ještě nějakou jinou "úchylku" na zbytečnosti. Nad PC mám helmu Power Armor T-51b z Falloutu, vedle ní figurku Vetřelce (sběratelskou, ale v záchvatu chtivosti po detailech vybalenou) a v pozadí model rakety Saturn V z mise Apollo 11. Praktického významu to nemá, ale prostě to jsou "must have" věci. I kdy jsme chlapi, tak v nás pořád ještě dřímá malej kluk. :)

Hezké. Fallout a Vetřelec je moje mládí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vladino125 napsal:

@Radik citas mi myslienky, si skutocni znalec nie len v oblasti predaja hodiniek (to si popisal absolutne presne z hladiska rychlosti), no sucasne aj z pohladu chronoduse, som sa pobavil na tom.

No to mě těší, ale co se znalostí v oblasti prodeje hodinek týká, nechci ani počítat kolik jsem tu už na nich tratil. To bych prodělal kalhoty i se spoďárama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Jeronimo napsal:

Hezké. Fallout a Vetřelec je moje mládí :) 

Tady jsou. A aby to nebylo úplně od tématu, tak Vetřelec má na drápech něco od Omegy a něco od Béček. :)

20220624_221731.jpg

Upraveno uživatelem KurtCz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...