Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 58 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Seamastery jsou fakt hnusny. Nemuzu si pomoct. A ne, fakt nezavidim. No hate.

 

 

 

tady ti asi nikdo nepomůže, tvých příspěvků v tomto vlákně si opravdu cením 👍 moc nechápu proč sem lezeš, nouhejt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak zatim jsem to napsal jen dvakrat. To zase neni tak moc. A neberte to jako nejakej utok. Jen nazor luzra co sel kolem. Ja jen, ze Omega ma spousty krasnejch hodinek,ale vy se tu rozplyvate zrovna nad temahle. Tak jsem rekl svuj nazor. Ale chapu, ze nekoho to muze v ty zaplave positiv message  nekoho vysirat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba bondovky se skeleton ručkama a buznatahem taky nikdy neměl, ale tvrdit, že jsou hnusný, by mě nikdy nenapadlo :) Prostě jen nejsou pro mě... a třeba na Nektony, černé Nodate nebo Pivasovo No Time to Die se vždycky rad kouknu. Nevím, jestli jsi je měl Lucky na ruce, ale pouzdro je neskutečně pohodlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D jste se dneska domluvili, ne?

Moony s hesalitem jsou 1) bez debat krásnější a 2) není to vůbec tak nepraktické, jak by se mohlo v době hi-tech zdát a 3) cena servisu když bouchneš hesalit je o řád nižší

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, martar napsal:

:D jste se dneska domluvili, ne?

Moony s hesalitem jsou 1) bez debat krásnější a 2) není to vůbec tak nepraktické, jak by se mohlo v době hi-tech zdát a 3) cena servisu když bouchneš hesalit je o řád nižší

Zalezi, jak moc ho bouchnes :) Do urcite hranice je levnejsi safir, ale pak uz ne, no... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, paya01 napsal:

No já sem chodím jen jako fanda, na první Omegy zatím čekám, ale tady si teda chystám kolu a popkorn, má to potenciál na pěkně dlouhý flejm...

 

Do toho!

Bud v klidu, zadnej flejm nebude. Alespon ne ode me 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, martar napsal:

Já třeba bondovky se skeleton ručkama a buznatahem taky nikdy neměl, ale tvrdit, že jsou hnusný, by mě nikdy nenapadlo :) Prostě jen nejsou pro mě... a třeba na Nektony, černé Nodate nebo Pivasovo No Time to Die se vždycky rad kouknu. Nevím, jestli jsi je měl Lucky na ruce, ale pouzdro je neskutečně pohodlné.

Na ruce jsem je nemel a ani nechci. Uz od pohledu me ten styl s vychylenym heliovym bazmekem irituje. 🙂

Moc sem do omega vlakna nechodim prave kvuli nim. A pokazdy kdyz sem teda jakoze nakouknu, tak je tu vsude temahle vytapetovano. Jak naschval. 😁

Tak jsem ve slabe chvilce jiz podruhe utrousil jak jsou kvafny no...

Do tretice uz to psat nebudu a ani necekam, ze je sem prestanou hrdi majitele postovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...