Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 24. 7. 2022 v 19:32, Radek Cigi napsal:

43,5 a spokojenost.

Krásná fotka! Rád je vidím na ruce!

před 20 hodinami, M3maniac napsal:

Krásné to máte, já dnes Gemini IV.

 

Tyhle by si zasloužily více fotek, mimo jiné pěkná modrá.

Já dnes A-Social club. Přepálil jsem na jihu Evropy přes Chrono o 120% doporučené ceny, ale jsou dobrý, jen ta velikost :( ... je to takovej bonbonek ... zatím to zachraňuje ta bílá, ale nevím, jestli se udržíme spolu právě s ohledem na velikost.

 

DSCN8002.JPG

DSCN8014.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, to vypada lacineji jak ja :)
Tohle bych ocekaval, ze na me vypadne z kindrvajicka, a ne ze to budu preplacet. Fakt hype nad shitem, Swatchgroup nicmene tleskam!!!

Jo a IMHO to sem nepatri, staci ze jsou tim zasrany vsechny Omega prodejni servery.
To me na to sejri asi nejvic, brodeni timto blatem pri brouzdani inzeraty...

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v klidu a polemizovat o tom nebudu, ale hype kolem toho určitě je, proto jsem přiznal, že i já jsem se chytil na tuhle jejich hru a když něco chceš a já to chtěl zkusit, tak nic moc jiného nezbývá. než to koupit od makovce na Bazoši, tak jsem to koupil pře Ch24. Butik v Salz i oba ve Vídni byly minulý týden 2x prázdné, těžko posoudit další záměr Omegy - po zkušenosti se Snoopy Award už mě od nich asi nic nepřekvapí a žiju jenom jednou.

Hodinka jako taková je ve skutečnosti pěkná, dost atypická, sportovní a za ty prachy s licencovaným logem a pouzdrem je to OK, i za těch 13K. Je na každém, zda si je koupí nebo ne. Mně na nich vadí jen velikost, ale dám jim šanci, uvidíme. Když nic, půjdou dále. 

A jinak určitě peace - nemyslel jsem to nijak zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sphinxx napsal:

Krásná fotka! Rád je vidím na ruce!

Tyhle by si zasloužily více fotek, mimo jiné pěkná modrá.

Já dnes A-Social club. Přepálil jsem na jihu Evropy přes Chrono o 120% doporučené ceny, ale jsou dobrý, jen ta velikost :( ... je to takovej bonbonek ... zatím to zachraňuje ta bílá, ale nevím, jestli se udržíme spolu právě s ohledem na velikost.

 

DSCN8002.JPG

DSCN8014.JPG

Když to říkáš?🤣 jinak plasťáky na lítačku dobrý, jen kdyby celé tělo bylo grau oder weiss, ta červená je zmenšuje. Jinak Gemini jsou boží a pořád mě moc baví.

963E4C33-380C-4645-8A8D-32CEC1DCA369.jpeg

B372CF94-F796-4115-8AE0-C8589ACFEB40.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...