Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, Radik napsal:

Tyhle jsem našel před rokem a jsou to pro mě top definitivky :)

Tak třeba budou moje taky. Kdo ví.  Ale už se mi dlouho nestalo, že bych se i po několika hodinách od kupu usmíval jak debil. 

 

Naposledy u moonů v roce 2018. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Denjl napsal:

Jako vypadají černě, ale fakt jsou zelený…. Britsky závodnicky zelený emoji23.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Roluju odspodu, vidím zelený SMP, pak černý, znova černý, chvíli jsem přemejšlel, co to jako má znamenat a pak jsem si teprve na závěr přečetl vysvětlení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Peta-Biker napsal:

Dneska pěkný Omegy :)

IMG_20220823_131818.jpg

Zálesácký třístovky i oboje AT to tu hezky zpestřily... ale tohle... tohle je teda něco! Doteď jsem byl z limitek a spešl edicí a jiných iterací a derivátů moonů v klidu, protože jsem klasický černý hesalitovky považoval za nejhezčí verzi evr. Dokonce jsem pred časem z komba radši pustil tintiny než klasiku. Ale tyhle zlatý pandy mi dost nabouraly názor :) Jsou super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, martar napsal:

Zálesácký třístovky i oboje AT to tu hezky zpestřily... ale tohle... tohle je teda něco! Doteď jsem byl z limitek a spešl edicí a jiných iterací a derivátů moonů v klidu, protože jsem klasický černý hesalitovky považoval za nejhezčí verzi evr. Dokonce jsem pred časem z komba radši pustil tintiny než klasiku. Ale tyhle zlatý pandy mi dost nabouraly názor :) Jsou super!

Souhlas...mají boží look!!
Ne, další "moony" nepotřebuji. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...