Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, Akam napsal:

borci, krásná modrá vlna 🤟

btw to tritium se pozná jak? měl jsem za to, že je to označené na číselníku T? 

 

20220912_115911-01.jpeg

Jo mas pravdu, T Swiss Made T jako na speedmasterech tam nemam. Ani nevim, jestli se to na ne davalo. Mam rok prodeje 1997, podle SN je to rok vyroby 1995, nikdy nebyl menenej dial ani rucky. Pak mam jeste z toho samyho roku automaty a ty maji jiz sevisni dial i rucky se superluminovou. Kdyz udelam lume shot tak je to obrovsky rozdil a ty baterkace skoro nesviti. Porovnaval sem to s moonama, ktery mam celkem troje: jak v plnym tritiu, kombinaci tritiovej dial a luminova rucky, tak i vse luminova a jak patina, tak i lume shot odpovida, ze by tyhle quartzky meli byt tritiovy. Nevim jak to jinak potvrdit. Treba nekdo vice znalej poradi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, martinre napsal:

Jo mas pravdu, T Swiss Made T jako na speedmasterech tam nemam. Ani nevim, jestli se to na ne davalo. Mam rok prodeje 1997, podle SN je to rok vyroby 1995, nikdy nebyl menenej dial ani rucky. Pak mam jeste z toho samyho roku automaty a ty maji jiz sevisni dial i rucky se superluminovou. Kdyz udelam lume shot tak je to obrovsky rozdil a ty baterkace skoro nesviti. Porovnaval sem to s moonama, ktery mam celkem troje: jak v plnym tritiu, kombinaci tritiovej dial a luminova rucky, tak i vse luminova a jak patina, tak i lume shot odpovida, ze by tyhle quartzky meli byt tritiovy. Nevim jak to jinak potvrdit. Treba nekdo vice znalej poradi. 

tak to máš supr, ty tritiovky se tuším dělaly do 97, to je můj vlhký sen, ale i tak jsem spokojený :)

tady jsou jedny z 95, vypadá to parádně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@martinre @Akam teď teda doufám, že ze sebe neudělám až moc velkýho blba, ale... tritium přece "nenasvítíš" jako luminovu :unsure:... hodinky s klasickou lumi budou po nasvícení mnohem jasnější a zářivější, ale třeba nad ránem, když je ještě šero, tak lumi bude dávno "vybitá" a tritium bude zářit stále stejně jako večer (i když po 27 letech už to může být spíš taková bludička)

Pokud tady plácám úplný nesmysly, tak mě určitě někdo opraví, díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...