Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 28. 10. 2022 v 16:51, Vjace napsal:

Už je to nějaká doba, tak jsem tu smečku zase vyvenčil. Na ruku jsem všechny nedal, jen pár kousků…
 

 

Až skoro neuvěřitelná sbírka. Nechtěl bys je, třeba za rok, až je znova vytáhneš, naskládat blíže k sobě a udělat detailnější foto? Třeba do místního kalendáře. Asi by to tu zajímalo víc lidí :D

Já vzal na víkend Dynamicy.

20221029_135244.jpg

20221029_153028.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, jonyyy napsal:

Až skoro neuvěřitelná sbírka. Nechtěl bys je, třeba za rok, až je znova vytáhneš, naskládat blíže k sobě a udělat detailnější foto? Třeba do místního kalendáře. Asi by to tu zajímalo víc lidí :D

Já vzal na víkend Dynamicy.

20221029_135244.jpg

20221029_153028.jpg

Já je teď nafotil po dvojičkách na full-frame, ale Bůh ví, kdy to zpracuji. Založím pak extra vlákno. Todle byl rychlocvak na mobil, když už jsem je měl všechny venku. Ona to není úplně akce na hodinu, při takovém počtu. Časoval jsem to, až budu sám v baráku a rodinka pryč, protože jen krabice zaberou celý pokoj. A těch řečí co bych slyšel 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vjace napsal:

Já je teď nafotil po dvojičkách na full-frame, ale Bůh ví, kdy to zpracuji. Založím pak extra vlákno. Todle byl rychlocvak na mobil, když už jsem je měl všechny venku. Ona to není úplně akce na hodinu, při takovém počtu. Časoval jsem to, až budu sám v baráku a rodinka pryč, protože jen krabice zaberou celý pokoj. A těch řečí co bych slyšel 😂

Se mi zastavilo srdce, až rychlý kuk na moje obyč Moony je zase nahodil. Přimlouval bych se i o nějaké popisky, přiznám se, že nejsem znalec, nedokážu je všechny identifikovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak právě zjišťuju, je to dýl než 11 let, co jsem si pořídil první pořádné hodinky. Shodou okolností to bylo tady na Foru a byly to právě Bondovky.
Narozdíl od těchto kvarcek jsem si tenkrát koupil automaty za dneska už neuvěřitelných 22,000 Kč.
Bondovky mi prostě dělají radost a doporučuji je každému

173274f28036925112c2cd34d965b9bc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...