Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska - stejně jako každý jiný den! Zároveň máme začátek měsíce a protože se blíží výplaty, posílám Maneki Neko - symbol štěstí a bohatství 😄 když už píšu o těch měsících a Moonech - jak to máte vy a jejich čištěním? Dáváte je pod vodu nebo jste opatrní stejně jako já a kohoutku se vyhýbáte?

3407A898-04FA-4DD6-9B6E-D5B42DE664E3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, FrantisekKlm napsal:

Dneska - stejně jako každý jiný den! Zároveň máme začátek měsíce a protože se blíží výplaty, posílám Maneki Neko - symbol štěstí a bohatství 😄 když už píšu o těch měsících a Moonech - jak to máte vy a jejich čištěním? Dáváte je pod vodu nebo jste opatrní stejně jako já a kohoutku se vyhýbáte?

3407A898-04FA-4DD6-9B6E-D5B42DE664E3.jpeg

3861 ručky na 1861 moonech … byly v  lázních? Pěkná kombinace :)

Upraveno uživatelem Vikio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vikioto je možná úhel fotky, ale jsou to 3861. Úplně ve mně hrklo, protože v lázních rozhodně nebyly (a vzhledem k tomu, že jsem druhý majitel jsi ve mě na moment vyvolal fakt nejistotu) :)

Jen pro porovnání níže posílám vlevo 3861 a v pravo 1861. 

Pokud se nepletu, na 3861 je minutová ručka a ručka chrona na konci lehce zakřivená. Ale zajímalo by mě (pro rozptýlení mé nejistoty), jak jsi k tomu závěru došel :)image.thumb.png.095a289d514f1fb51c01b10fd7dd4bbf.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, FrantisekKlm napsal:

@Vikioto je možná úhel fotky, ale jsou to 3861. Úplně ve mně hrklo, protože v lázních rozhodně nebyly (a vzhledem k tomu, že jsem druhý majitel jsi ve mě na moment vyvolal fakt nejistotu) :)

Jen pro porovnání níže posílám vlevo 3861 a v pravo 1861. 

Pokud se nepletu, na 3861 je minutová ručka a ručka chrona na konci lehce zakřivená. Ale zajímalo by mě (pro rozptýlení mé nejistoty), jak jsi k tomu závěru došel :)image.thumb.png.095a289d514f1fb51c01b10fd7dd4bbf.png

Omlouvám se, máš samozřejmě pravdu, jsou to 3861 se vším všudy :) .. napadlo mě to proto, že jsem na první pohled neviděl na ciferníku “step” (tzv. step dial, 1861 ho nemá) který je asi skrytý úhlem té fotky, ale viděl jsem ty ručky z 3861. Teď na další pohled už vidím, že všechny náležitosti 3861 tam jsou - dot over 90, nápis “professional”zarovnaný se “speedmaster”, zjednodušený vteřinový tracker atd. Užívej, máš to hezký :)

Upraveno uživatelem Vikio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, FrantisekKlm napsal:

@EpsteinBarr :D:D:D musím říct, že jsi udeřil hřebíček na hlavičku a zároveň mě upřímně rozesmál, jak je (sem tam) toto hobby malicherné :D:D

 

Jinak - máš pěkný hodinky :D

Správně, to je ten největší luxus tohoto hobby - mít tu možnost a čas se zabývat nepodstatnými detaily :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Adamsson napsal:

Pravda nejsou úplně na ruce..ale budou.. Je třeba je trochu vypucovat🤓

0D052BDC-9D6E-48A8-96B0-E429310289C3.jpeg

869C651D-2EDF-47DE-8B85-2385F9B22026.jpeg

Co te vede k tomu mit stejny railmastery ve 2 velikostech? Nebo shanis jeste 36mm do sbirky? :)
btw, je tady dobre videt, co dela opticky s hodinkama absence diver lunety... ty 39mm Raily vypadaji opticky stejne, jak 2254 SM300...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...