Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 minutami, EpsteinBarr napsal:

Tak som si nakoniec tie modre hodinky musel kupit. Ako som vravel, bol to vopred prehraty boj. 

IMG_0149(1).jpg

Nechtěl jsi náhodou jiný modrý hodinky😃. Jsou super, moc AT nemusím, ale tyhle se fakt povedly. Sedí ti perfektně, tak užívej. Mě spíš zase dráždí ty nový Moony, ale nevím, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já od začátku měsíce tahám BA ale teď na par minut tyhle:) 

BajDVej.. potřebuju oživit řemen z aligátora. Původní majitel ho vzal mejdlem a tak nějak mu zmatněl, samozřejmě. Zkoušel jsem krém na boty ale nepovedlo se. Poradíte??

Diky a pěknej pátek!

4CB37E0A-1F14-472C-80D4-6F4E49A5FD07.jpeg

659F20CA-F7DD-4BBC-8085-93DD9FF0FB93.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 3. 2023 v 9:15, Seamaster napsal:

Co te vede k tomu mit stejny railmastery ve 2 velikostech? Nebo shanis jeste 36mm do sbirky? :)
btw, je tady dobre videt, co dela opticky s hodinkama absence diver lunety... ty 39mm Raily vypadaji opticky stejne, jak 2254 SM300...

Já šel prvně do 42mm, spokojenost. Pak jsem ale shodou nalhod vyzkoušel 39mm a..taky spokojenost. Tak teď byl to chtělo opravu ještě 36 no a samozřejmě 49mm😁

Ba ne, jedny musí z kola ven. Třeba ne úplně hned, ale brzy. 
 

A ano, je to tak, zmiňovaný SMP 41 a RM 39 sedí opticky na ruce takřka stejně. Ale pocitově je to značnej rozdíl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Tak som si nakoniec tie modre hodinky musel kupit. Ako som vravel, bol to vopred prehraty boj. 

IMG_0149(1).jpg

Tak snad Tě moc nemrzí, že jsi prohrál. Ta modrá rány z boje brzy jistě zahojí!😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...