Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

Jojo, nedalo mi to. Akorát místo předchozí reference s hesalitem a velkým boxem jsem skončil u nový verze v safíru. Jinak díky, jsou super.

Gratulace

Moony jsem vždy chtěl,ale tu jejich malou wr neprekousnu
Abych nebyl OT,tak já po delší době nahodil vlnke1b6d4ef3f8229c46470d5720fc700beb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 47 minutami, Juraj11 napsal:


Gratulace emoji122.png

Moony jsem vždy chtěl,ale tu jejich malou wr neprekousnuemoji20.png
Abych nebyl OT,tak já po delší době nahodil vlnkeemoji846.png1b6d4ef3f8229c46470d5720fc700beb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Díky🙂. Já zase Moony nikdy nechtěl a Omega mě vůbec nějak léta míjela a dneska to mám naopak. Omega mě přitahuje čím dál víc. WR je na běžný používání v pohodě🙂. Ty tvoje vlnky máš super a sedí ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cezan napsal:

Gratulujem. Pomerne rýchlo sa ti podarili kúpiť.

Díky. Docela jo. Chtěl jsem tu předchozí referenci s velkým boxem, ale nějak mi utekly a nakonec mám ty nový a jsou asi opravdu jinde. Je tam skok dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie AT, to je proste cista blbost. Nekupovat!!! 
Nevravim, ze nenosim aj ine hodinky, ale automaticky kazde rano siahnem vzdy po tychto. Moony si dam obcas, ked pridem z prace. A suflik s nenosenymi sa plni a plni....uz som dokonca aj vypol winder, naco tam budem tocit hodinky, na ktore si ani nespomeniem. 
Este na leto dokupim hirsch performance a je vymalovane...

IMG_21167(1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Tie AT, to je proste cista blbost. Nekupovat!!! 
Nevravim, ze nenosim aj ine hodinky, ale automaticky kazde rano siahnem vzdy po tychto. Moony si dam obcas, ked pridem z prace. A suflik s nenosenymi sa plni a plni....uz som dokonca aj vypol winder, naco tam budem tocit hodinky, na ktore si ani nespomeniem. 
Este na leto dokupim hirsch performance a je vymalovane...

IMG_21167(1).jpg

Jak jsi se popasoval s motýlovou sponou, ta mě od nich odrazuje, ale já měl dojem že jsi více na Seiko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spona na AT? Cim ta odradza, resp. v com by mal byt problem? Mne na nej nevadi nic.

Seiko, alebo teda Grand Seiko je ina kapitola. Pravdou sice je, ze uz mam len 2 kusy (GS). Snowflake asi v konecnom dosledku pojdu o dum dal, ale zatial si to "uzivaju" v sufliku. Inych Seiko je ten suflik samozrejme plny 🙂

Este jedna vec - ak mas rad presnost, 8900 je neskutocny kaliber.
 

IMG_2170(1).jpg

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...