Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, EpsteinBarr napsal:

U mna to malo rovnaky postup...no, nestazujem sa. A som zvedavy, kedze po dlhej dobe sa vratia jedny GS z kupelov, ktore uz nedockavo ocakavam, ci sa pokusia co i len konkurovat tymto obycajnym AT.

IMG_2220[1](1).jpg

Ty AT mě taky hodně lákají. Kdyby jen měly normální sponu na tahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radik napsal:

Co Ti vadí na téhle sponě? Macatou ji má většina hodinek tak tady to beru jako příjemný pozitivum.

Hlavně vzhled, ale taky mi dost chybí mikroregulace. Stačí spona z nových Moonwatch, která rozhodně není masivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masivna spona na AT? Ked prejdes prstom po tahu, nedokazes zistit, kedy si na spone a kedy na clankoch tahu. Je absolutna pohodlna. K mikroregulacii - priznam sa, ze toto posudit ziadnym sposobom nedokazem. Okrem potapacskych extenzii spony s mikroregulaciou nemam. 
Jediny problem s originalnym tahom som mal prave pri poslednych moonoch. Uz som sa bavil s Rudom, ze si objednam tu novu sponu s mikroregulaciou. Potom si vsimol, ze na novom tahu je polovicny clanok "skryty" v spone, ktorym sa da tah predlzit. Odvtedy je to na 100% a super. 

IMG_2237(1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Masivna spona na AT? Ked prejdes prstom po tahu, nedokazes zistit, kedy si na spone a kedy na clankoch tahu. Je absolutna pohodlna. K mikroregulacii - priznam sa, ze toto posudit ziadnym sposobom nedokazem. Okrem potapacskych extenzii spony s mikroregulaciou nemam. 
Jediny problem s originalnym tahom som mal prave pri poslednych moonoch. Uz som sa bavil s Rudom, ze si objednam tu novu sponu s mikroregulaciou. Potom si vsimol, ze na novom tahu je polovicny clanok "skryty" v spone, ktorym sa da tah predlzit. Odvtedy je to na 100% a super. 

IMG_2237(1).jpg

Nene, já jsem zmiňoval, že běžný překlápěčky jsou masivní, tak co může být špatně s touhle. Ale věřím, že mikroregulace může být ten zásadní problém pro někoho. Já mívám hodinky dost navolno, tak jsem k tomu naštěstí celkem tolerantní, ale dobrý vědět, protože půldílky jsou to jediný, který to v tomhle případě jistí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přezul jsem konečně na gumu a musím říct, že mě její pohodlnost neskutečně překvapila. To taková guma na Béčkách je oprotí té od Omegy mučící nástroj.

20230608_124643.jpg.a178c06a3e74fc5a65994673dbfe993c.jpg

Tah je sice tah, ale cokoliv jinýho, kde si lze hrát s barvama, z nich udělá úplně jiný hodinky.

20230608_133527.jpg.76a2ecbb95f6f9259db4efd60ca8e21b.jpg

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tej spone, to bolo urcene @Fade

POcka nadherne. Vzdy sa mi tie hodinky neskutocne pacili. Ale zial, aj smp si museli najst noveho majitela kvoli heliaku. Ale raz to snad prebojujem. Naposledy som skusal kamaratove titanove PO na rubber strap. Cakal som nieco "divne" pri vyske 16mm, ale bol som extremne milo prekvapeny. Sedeli mi ako uliate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radik napsal:

Přezul jsem konečně na gumu a musím říct, že mě její pohodlnost neskutečně překvapila. To taková guma na Béčkách je oprotí té od Omegy mučící nástroj.

20230608_124643.jpg.a178c06a3e74fc5a65994673dbfe993c.jpg

Tah je sice tah, ale cokoliv jinýho, kde si lze hrát s barvama, z nich udělá úplně jiný hodinky.

20230608_133527.jpg.76a2ecbb95f6f9259db4efd60ca8e21b.jpg

Tohle vypadá opravdu dobře. Mě se PO taky líbí, jen jsou už hodně vysoké 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vorel napsal:

Tohle vypadá opravdu dobře. Mě se PO taky líbí, jen jsou už hodně vysoké 🙂 

Je to o zvyku. Samozřejmě, že když jsem je nasadil po Nomosech, tak jsem to chvíli rozdejchával :) Ale po pár dnech už o nich ani nevím. Natož pak když jsem je odlehčil tímhle řemenem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...