Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já také akorát nová generace ;)

 

Jak se Ti jinak fotí a jak je hodnotíš co se týká jejich celkovýho lesku? Když jsem si je kdysi byl zkusit, prodavač na to extra upozornil a musím říct, že když jsem je vedle sebe porovnal s předchozí generací, trochu mi ten lesk lunety i ciferníku vadil. Na druhou stranu ale pokud bych neměl srovnání, zřejmě by mi to ani nepřišlo. Bohužel jsou ale na mě už velký, tak proto jsem skončil u předchozí 42mm generace.

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jak se Ti jinak fotí a jak je hodnotíš co se týká jejich celkovýho lesku? Když jsem si je kdysi byl zkusit, prodavač na to extra upozornil a musím říct, že když jsem je vedle sebe porovnal s předchozí generací, trochu mi ten lesk lunety i ciferníku vadil. Na druhou stranu ale pokud bych neměl srovnání, zřejmě by mi to ani nepřišlo. Bohužel jsou ale na mě už velký, tak proto jsem skončil u předchozí 42mm generace.

je to o zvyk, na tom kaučuku to tolik nevyniká, ale ano jsou blištivé, ale já to chtěl..na těch původních mi vadil mat toho cifru v některém světelném spektru..tento model se tváří jako-by furt stejně, což mi vyhovuje..tahle černá v tomto případě se nemění, jako u SMP s modrou keramikou, ty modré jsou takové chameleony, zase pro změnu dobrý... :clap:

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to o zvyk, na tom kaučuku to tolik nevyniká, ale ano jsou blištivé, ale já to chtěl..na těch původních mi vadil mat toho cifru v některém světelném spektru..tento model se tváří jako-by furt stejně, což mi vyhovuje..tahle černá v tomto případě se nemění, jako u SMP s modrou keramikou, ty modré jsou takové chameleony, zase pro změnu dobrý... :clap:

 

Tak až zase budeš fotit, poprosil bych o větší detail :photo:  Když už je nemám, rád se na ně aspoň tady podívám ;)

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konecne zase mohu prihodit nejakou tu fotecku... Bohuzel mi par mesicu nazpet zustala pri natahovani korunka v ruce, hodinky se mi podarilo az ted v prosinci dorucit na celkove GO do Prazskeho hodinarstvi ( :notworthy:  ) a nyni uz zase zpet v super kondici, jakou si tenhle kousek urcite zaslouzil :) Radost velika, co vam budu povidat  :newyear:  :punk:

vanocniApolloXI.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konecne zase mohu prihodit nejakou tu fotecku... Bohuzel mi par mesicu nazpet zustala pri natahovani korunka v ruce, hodinky se mi podarilo az ted v prosinci dorucit na celkove GO do Prazskeho hodinarstvi ( :notworthy:  ) a nyni uz zase zpet v super kondici, jakou si tenhle kousek urcite zaslouzil :) Radost velika, co vam budu povidat  :newyear:  :punk:

vanocniApolloXI.jpg?ver=0

Pěknej návrat před Vánocemi, tak ať šlapou tyhle legendární hodinky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurník - vidíš to...furt jsem nad tema "orlikama" od Omegy přemýšlel až si mi je vyfoukl...ale to nevadí já to preziju ;)

Užívej a občas je blejskni - rád na ně mrknu ;)

:-) Třeba to spolu zase za něco nevyměníme, jak už se nám to dvakrát povedlo :-) Ale, tyhle zůstanou. Nejspíš jsem docílil ideálního komba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) Třeba to spolu zase za něco nevyměníme, jak už se nám to dvakrát povedlo :-) Ale, tyhle zůstanou. Nejspíš jsem docílil ideálního komba.

Kolikrát já už jsem věděl že mám supr dvojici,trojici,...ale závidím Ti to odhodlání...já už si raděj žádný závazky nedělám..cítím se pak divně,když je dávám pryč :) :) :)

Ale nedělej si žádný starosti-nos a uvidíš co a jak se stane... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...