Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 56 minutami, Axel napsal:

@bobi Mne az ted doslo, ze mas dvoje novy Bondovky.. 😄 Obligatni dotaz.. Jaky jsou lepsi? Pro a proti...? Jsem trochu jetej na modrou, ale ty polarky jsou skvele.. Jen horko tezko bych mezi nima vybiral, ty jsi to dilema vyresil hodne sverazne 💪😉 

Sice to nebylo smerovano na me, ale mel jsem oboje a za me ty bile vypadaji prakticky porad dobre, z pohledu citelnosti asi ta nejlepsi barevna kombinace, ale nikdy ti neudelaji ten spravny AR efekt, kdezto ty modre pod urcitym svetlem vypadaji nic moc, ale zato pod urcitym uhlem paradne. Jestli jsem to teda napsal srozumitelne... :) Mne na bilych chybely barvicky (je tam sice modra lumi, ale to neni vono), ale jako krasne byly, to jo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S tím co napsal Tichus se dá v podstatě souhlasit.

V mém pokročilejším věku je už důležitá (bohužel) především čitelnost,ta je dobrá u obou ( u bílých o něco lepší).Občas vezmu modré na tahu,když chci lehčí ruku nahodím white s kaučukem :).V každém případě oboje Omegy jsou skvělé ...  :smile_anim:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě snad dodám,že jsem si řekl - koupím modré a bílé,poté se rozhodnu,které upřednostním a zůstanou doma.Mno a zatím jsem se stále jaksi nerozhoupal.Je to dilama ...:lol2:

Tyhle vomegy jsou momentálně asi nejlepší divery (cena/výkon).S Rolex a šaškárnou kolem nich jsem nadobro skončil,tak co jiného ,že.

Omega mně byla navíc vždycky hoodně sympatická - yes .

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 12 hodinami, bobi napsal:

Ještě snad dodám,že jsem si řekl - koupím modré a bílé,poté se rozhodnu,které upřednostním a zůstanou doma.Mno a zatím jsem se stále jaksi nerozhoupal.Je to dilama ...:lol2:

Tyhle vomegy jsou momentálně asi nejlepší divery (cena/výkon).S Rolex a šaškárnou kolem nich jsem nadobro skončil,tak co jiného ,že.

Omega mně byla navíc vždycky hoodně sympatická - yes .

Jo, myslim si to taky.. Konecne plati - Rolex sales watches, Omega makes watches 😜 

před 21 hodinami, Tichus napsal:

Sice to nebylo smerovano na me, ale mel jsem oboje a za me ty bile vypadaji prakticky porad dobre, z pohledu citelnosti asi ta nejlepsi barevna kombinace, ale nikdy ti neudelaji ten spravny AR efekt, kdezto ty modre pod urcitym svetlem vypadaji nic moc, ale zato pod urcitym uhlem paradne. Jestli jsem to teda napsal srozumitelne... :) Mne na bilych chybely barvicky (je tam sice modra lumi, ale to neni vono), ale jako krasne byly, to jo... :)

Nevadi, diky :) No to fakt vypada, ze jedinou cestou je mit oboje :D Podle me modra, cerna je vice formalnejsi, zatimco bily sportovnejsi.. Ostatne jak k tomu dosel i Bobi, bily hodit na gumu, na ktere jeste vice vyniknou, lepe k nim padnou.. No musim se uz konecne nekde na ne zastavit mrknout..Na letisti nikdy nebyl cas a klid a ted v dobe covidove moc necestuji.. Zatim u me vyhravaji o chlup bily :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...