Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Liqid

Pouzdro je nelesteny, je tam pekne videt to radialni brouseni. Korunka origo signovana a pusher je taky origo. Sklicko ma stary Omega logo, takze taky puvodni. Plus jsou po servisu tento rok.

Chtel jsem je uz aspon 2-3 roky, ale nejak aktivne jsem je teda neshanel, spis jsem cekal az se objevi. Obcas jsem na nejaky narazil, ale vetsinou byly v US a potom byly bud dolesteny nebo spatna cena nebo neco jinyho co mi vadilo...  To zname vsichni.

Nekdy v zari se objevil jeden docela hezkej kus na Omegaforums, ale nez jsem se rozhoupal, tak byly pryc. 2 tydny zpatky jsem koukal na Uhrforum a borec tam jedny prodaval. Hnedka jsem poznal, ze jsou to ty co sly v zari na Omegaforums (bohuzel maj malou nedokonalost na cifru mezi 4 a 5) a napsal jsem mu. Poslal jsem prachy a cca o 10 dni pozdejc byly u me v ČR. :)

Az bude remen, nosit je urcite budu. Jsou dost maly a specificky, takze to neni na kazdodenni noseni, ale nenosit je by byla skoda. Taky je teda desne zabavny hrat si s tim "chronem".

IMG_1906.jpg

IMG_1908.jpg

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, feltharg napsal:

Diky diky. Akorat nejde moc odecist cas. uz je to v reseni... :) A ta zlata luneta je taky teda neco. Dost se o ni bojim, ale zase na zivo vypada suprove.

Jsou paradni, taky jsem o nich driv uvazoval, ale dycky me mrzelo, ze nevim proc narozdil od cerne varianty nemaji pruhled na stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, brownwld napsal:

@Liqid

Pouzdro je nelesteny, je tam pekne videt to radialni brouseni. Korunka origo signovana a pusher je taky origo. Sklicko ma stary Omega logo, takze taky puvodni. Plus jsou po servisu tento rok.

Chtel jsem je uz aspon 2-3 roky, ale nejak aktivne jsem je teda neshanel, spis jsem cekal az se objevi. Obcas jsem na nejaky narazil, ale vetsinou byly v US a potom byly bud dolesteny nebo spatna cena nebo neco jinyho co mi vadilo...  To zname vsichni.

Nekdy v zari se objevil jeden docela hezkej kus na Omegaforums, ale nez jsem se rozhoupal, tak byly pryc. 2 tydny zpatky jsem koukal na Uhrforum a borec tam jedny prodaval. Hnedka jsem poznal, ze jsou to ty co sly v zari na Omegaforums (bohuzel maj malou nedokonalost na cifru mezi 4 a 5) a napsal jsem mu. Poslal jsem prachy a cca o 10 dni pozdejc byly u me v ČR. :)

Az bude remen, nosit je urcite budu. Jsou dost maly a specificky, takze to neni na kazdodenni noseni, ale nenosit je by byla skoda. Taky je teda desne zabavny hrat si s tim "chronem".

 

Zdar, tak se dockal :) Kdybys vedel o nejakych modrych, dej vedet :) Racing musi bejt, o tom zadna!
 

 

chronostop_driver.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Seamaster napsal:

Jsou paradni, taky jsem o nich driv uvazoval, ale dycky me mrzelo, ze nevim proc narozdil od cerne varianty nemaji pruhled na stroj.

Faaakt? Ja teda nikdy zadny Driver s pruhledem nevidel. Ale rad se necham poucit.

Jojo, klasickej obrazek. Pak jeste tohle hodne beha na netu:

tahy.thumb.jpg.22d39bc71efb006eca5ded63fd4464b3.jpg

Jinak ten tah je mesh ref. 1120/116 se sponou no.27. Akorat sel jeden na Omegaforums, ale zaspal jsem. Zkusim sehnat, ale to bude taky boj...

mesh.jpg.8614f886bc2bac707de5547ef2e321b6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou paradni, taky jsem o nich driv uvazoval, ale dycky me mrzelo, ze nevim proc narozdil od cerne varianty nemaji pruhled na stroj.

Jo a navíc ten stroj 1866 je moc hezkej, myslím, ze je ve všech moonphase variantách stejnej (určitě stejnej jako u full WG 3869.31), pěkně dekorovanej.

Co je ale strašný jsou ty omegacky tahy :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...