Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

před 9 hodinami, rekib1 napsal:

....máš recht! zase výhoda, že ne každý je koupí....jako SMP... :)

Přesně, a pak patří mezi definitivní :D Ale ne, zrovna POčka považuju za definitivní a naopak mně pořád leží v hlavě nový modrý... Bohužel ale nejsou samy.

No ale zatím se musím spokojit s černo-oranžádama.

DSCN5003.JPG.01c4de91c38bd24a45487aa4b1d5cd2b.JPG

Přesně, a pak patří mezi definitivní Ale ne, zrovna POčka považuju za definitivní a naopak mně pořád leží v hlavě nový modrý... Bohužel ale nejsou samy.

Modrý POčka, to dává smysl. Modrý potapky ještě nemáš.
před 2 hodinami, Radik napsal:

Přesně, a pak patří mezi definitivní :D Ale ne, zrovna POčka považuju za definitivní a naopak mně pořád leží v hlavě nový modrý... Bohužel ale nejsou samy.

DSCN5003.JPG.01c4de91c38bd24a45487aa4b1d5cd2b.JPG

Modrý SMPí jsou super a spolu s PO asi zůstanou jako definitivní, jako co si budeme povídat mít peníze šel bych ještě do AT a Ploprofů, ale hold to prostě nejde, uvidíme příští rok :)

A ty bily SMP se nikomu nelibi krome @bobi ?😇 Cerna je klasika, asi nejvetsi univerzaly, modry jsou vice do sportovna, navic ten ton modre se fakt povedl, ale ta bila z nich dela jiny hodinky.. Top potapky 👌 Pokud vse vyjde, tak s nakupem Moonu (jeste nejaky tyden musim pockat) bych rad konecne na ruce vyzkousel i novy SMP.. zatim jsem je jen v rychlosti ocumoval na letisti.. No bily jsou jednoznacne muj favorit. Hrozna nemoc tohle.. :D PO se mi taky libi, ale na moji ruku i SMP budou az, az.. 

@Radek Cigi Co na to říct - prostě bjůůůůůůtyfl.... Sjel jsem víc videjí s PO, ale tohle je super, díky.

@rekib1Jo, to už by člověk musel tvořit separátní Omega sbírku a i tak by se pěkně prohnul je všechny zaplatit. Ale souhlasím, i mě z Omega modelů nejvíc oslovujou PO, SMP, AT, PloProf (ale to už je trochu extrém).

@Axel Bílý určitě nejsou špatný, jen černá a bílá pro mě není barva a obecně bílý ciferníky moc nemusím. Jsem spíš barvičkovej, no :)