Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

PO

e0ccafc964400bd9cd8fe0e37452e164.jpg

A tá presnosť má udivuje - nikdy som to nejak nesledoval no po akvizícii som ich nástavil presne na “sekundu” a po takmer mesiaci odchylka do minuty. Ano cca 60% na windry ale aj tak super, podobne to mali aj smp, omega to proste má vychytane.

Tak jsem se dnes taky připojil k Omega klubu a pořídil si modré SMP300. Na fóru sice nic neobvyklého, nicméně od první chvile mi dělají radost velikou a nemůžu se na ně vynadívat. Modrá je dobrá:)fe76e309a14e161c8bdbca3257695264.jpg

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

před 2 hodinami, tomas.hl napsal:

Tak jsem se dnes taky připojil k Omega klubu a pořídil si modré SMP300. Na fóru sice nic neobvyklého, nicméně od první chvile mi dělají radost velikou a nemůžu se na ně vynadívat. Modrá je dobrá:)fe76e309a14e161c8bdbca3257695264.jpg

gratulace. skvela volba!

Tak jsem se dnes taky připojil k Omega klubu a pořídil si modré SMP300. Na fóru sice nic neobvyklého, nicméně od první chvile mi dělají radost velikou a nemůžu se na ně vynadívat. Modrá je dobrádefault_smile.gif

Jsou parádní, ať Ti dělaj radost
I me by slušely
a1fe0f0a68035d62bb6c0f420eb71f09.jpg
před 15 hodinami, tomas.hl napsal:

Gratuluji k parádnímu kousku👍

Před hodinou, cuborg napsal:

Oranžády, jiný Omegy vlastně ani nemám :D
be0e82ad482d6180e6fda93e99e56b59.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pěkné oranžády,tento model jsem původně sháněl 🙂

Já dnes zkusil přezou na NATO 🤪

A190CC42-CDA0-4A28-804A-75846D8CCFE3.jpeg

@Vladino125 Já teda mám u nato strapů problém s nevyvážeností jejich hmotnosti vůči hodinkám. Prostě mi to nesedí. Hodinky můžou bejt sebevětší kladiva, ale pak ať je kladivoun i tah na nich. Pořádnou porci železa na ruce, to jsem pak spokojenej. Dívný, ale je to tak.

@Radik ano súhlasím s tebou, chcel som to skúsiť no nie je to na 100% - skôr zmena. Ešte mám niečo objednané tak cakam kedy kuriér príde - ide leto tak aby bola zásoba.