Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

V 28. 2. 2021 v 21:54, Tichus napsal:

Nové jsou pro mě lepší 1)strojkem, 2)mají veselejší barvu (a bílá čísla na lunetě oproti šedým (nebo takovým zašlým) a 3)dělá se na ně origo guma, takže nemusíš shánět nějaké aftermarkety. Samozřejmě ještě jde líp luneta, ale to mě zase tak extra nezajímá. O něco lepší náramek, ale žádný zásadní rozdíl mi to nepřijde, sponu s mikroregulací můžeš dát i na starý.

Staré - teď myslím keramiky - mají krásně dýnko, jsou čitelnější, jsou znatelně menší a nižší, aplikované logo, celkově za mě působí méně sportovně než ty nové a víc na parádu. Ani ta datumka není tak zastrčená (když teda pominu, že na starých modrých je černá :) )

Za sebe by to u mě vyhrály asi ty staré, ale jenom o chlup. Ta kombinace toho, jak dobře sedí, aplikovaného loga (to prostě vypadá o dost líp) a celkově takové čistoty mi přijde lepší. Ale ty nové jsou taky super, proto mám taky doma pořád oboje :) Ty nové jsou na ruce opravdu znatelně větší, i když to rozměrově tolik nemusí vypadat. Pořád úplně v pohodě, ale prostě to jde jasně poznat.

A kdybych měl srovnat ty nové bílé a modré, tak ty bílé vypadají vlastně pořád parádně, ta bílá je taková jakoby matnější, takže s AR je to super, tím spíš, když tam máš ještě pak modrou lumi, neudělají ti ale nikdy takový efekt s AR jako modré (nebo jakékoliv tmavé), ty ale zase na některém světle umí nevypadat nic moc. Za mě k bondovkám patří modrá, ale to je můj "problém" :)

Tak asi tak :)

hoď oboje na ruku, ať porovnáme.... :)

před 34 minutami, Vjace napsal:

8:17

91AE1C05-EE72-4D22-817C-32C81351B8AB.thumb.jpeg.10c4205e13d4d62b021577f8df0551b0.jpeg

ty jsou kráásný..ten strap je origo? že tak nedoléhá...

před 4 hodinami, tenge napsal:

ty jsou kráásný..ten strap je origo? že tak nedoléhá...

Ne-e, aftermarket kopie NATO z vesmírného programu. Mě se ten origo černý řemen se žlutým prošitím na A8 nelíbí. Už to bylo moc žluté na můj vkus. 

67962F89-31CC-4348-8FA1-56B381F5402B.thumb.jpeg.47716f3d4b36bc1415cb49085576611f.jpeg

před 2 hodinami, Vjace napsal:

Ne-e, aftermarket kopie NATO z vesmírného programu. Mě se ten origo černý řemen se žlutým prošitím na A8 nelíbí. Už to bylo moc žluté na můj vkus. 

Trochu komplikace, těch 21 mm...

Jak se nosí, oproti Moonům, je ta velikost 44 hodně znát? 

Edited by collie
před 6 minutami, farookh01 napsal:

Semi - tie sú parádne, prosím ťa aká je to ref?

Odoslané z SM-N975F pomocou Tapatalku

Jsou to tyhle

Občas je hodím na origo kůži, což taky jde :)

IMG_3947.jpg

IMG_3948.jpg

před 39 minutami, farookh01 napsal:

Tie sú parádne. Asi presne toto hľadám. Ďakujem

Jsou fajn, tím že mám tah, gumu i kůži, vždy jsou to jiné hodinky.. 

8500 a 150m jsou taky fajn bonusy :)