Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

Pořád si hraju s myšlenkou, jestli je nevyměnit za Tudory, ale jsou extra nositelné a přesné. 

IMG_0397.jpeg

před 44 minutami, Radik napsal:

Btw @bobi mě tou jeho včerejší fotkou tak zblbnul, že jsem je musel taky nasadit :D

DSCN5335.JPG.48e19e0e88e4ca528e935c524fe03c99.JPG

No vidíš jak jim to sluší 😉  :D.

Jedny z opravdu TOP! Jsem zvědavej co přijde po nich. A po jejich PO bratříčkách... Jak často vůbec Omega vypouští nový série, nevíte někdo? Je to nahodile, nebo v tom mají +- nějakou pravidelnost?

DSCN5364.JPG.38cd46439db2c073879718578ad7eb21.JPG

Jsou TOP, ale jednu vec potrebuji imho zlepsit a to je design tahu.. Rozhodne by jim prospelo zuzeni, nedavno jsem mel v ruce ty bile a pouzdro, ciselnik, luneta, parada.. Ale ty tahy proste musi Omega jeste doladit (vcetne Moonu). Zuzeni je pohodlnejsi a konecne i lepe vypada 😇 Nemluve pak o mikroregulaci..

Edited by Axel
Před hodinou, Axel napsal:

Jsou TOP, ale jednu vec potrebuji imho zlepsit a to je design tahu.. Rozhodne by jim prospelo zuzeni, nedavno jsem mel v ruce ty bile a pouzdro, ciselnik, luneta, parada.. Ale ty tahy proste musi Omega jeste doladit (vcetne Moonu). Zuzeni je pohodlnejsi a konecne i lepe vypada 😇 Nemluve pak o mikroregulaci..

Pak mám asi úchylku na široký tahy, ale já s ním nemám nejmenší problém. Navíc POčka už jsou dost kladiva (43,5mm tím spíš) a tam by mně snad úzkej tah vyloženě vadil. Naopak masivní hodinky potřebujou masivní tah ;)

Ještě jedno foto:

DSCN5369.JPG.b330c6a70cf1bac1c4e0756e9ea6776e.JPG

Edited by Radik
V 7. 3. 2021 v 13:52, MichalSVK napsal:

New Moon :)

20210307_134951.jpg

Gratulácia :)

Ak sa smiem spýtať na koľko ťa vyšli ? Dali ti v butiku nejakú zľavu ? 

Myslím že tak okolo 7 by mali stáť ale na chrone som ich videl inzerovať aj za 8 - 9 k :D

Edited by ygys
V 14. 3. 2021 v 21:21, Radik napsal:

Pak mám asi úchylku na široký tahy, ale já s ním nemám nejmenší problém. Navíc POčka už jsou dost kladiva (43,5mm tím spíš) a tam by mně snad úzkej tah vyloženě vadil. Naopak masivní hodinky potřebujou masivní tah ;)

Ještě jedno foto:

DSCN5369.JPG.b330c6a70cf1bac1c4e0756e9ea6776e.JPG

Tohle jsou tak pěkné hodinky, že si až říkám, jestli se neomrzí:-)