Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

To jsem rád,že v tom nejsem sám.Mám nové vlnky (bílé a modré),taky nevím které případně poslat dál.

Skvělé jsou obojí,no😉.

• Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

před 1 hodinou, Tichus napsal:

Já jsem měl staré, koupil nové, že jako uvidím, které jsou lepší, a ty druhé půjdou z domu. To bylo asi rok a půl zpátky a zatím pořád nevím, které to budou :)

Mne vetsinou dlouho trva nez prijmu novy model neceho... ty novy keramiky se mi nejdriv nelibily, ale uz jim zacinam prichazet na chut a takhle vedle sebe se mi libi oboje. Nejsem teda zastancem toho nafukovani, ale ten 1 mm se da skousnout 😉

Mně se ty nový vlnky taky ze začátku nelíbily - a to tak, že vůbec. Pak se ale začaly objevovat tady a ve mně se to dost rychle otočilo. Teď to jsou jedny z mejch nejoblíbenějších. Když vezmu plasticitu cifru, akorát velikost (ten 1mm to se fakt dá přežít), datum na šestce a s podkladem v barvě cifru nijak tam nevyčnívající a nerušíci symetrii a přesnost chodu, tak fakt super.

Je pak samozřejmě těžký rozhodovat se mezi jednotlivejma variacema nebo generacema. To pak vede k těm šílenejm situacím, že se člověk postupně dopracuje k několika kouskům. Ale když jsem nedávno koukal na youtubu na zoufalce, co tam slintal snad nad pěti svejma POčkama, tak jsem v klidu :)

před 5 minutami, Radik napsal:

... když jsem nedávno koukal na youtubu na zoufalce, co tam slintal snad nad pěti svejma POčkama, tak jsem v klidu :)

🤣🤣 , jj.

před 8 minutami, Pivas napsal:

Ten řemen jim fakt sluší. A fotky těch moonů máš vždycky moc pěkný. 👍

Dekuju moc :) Ta kombinace modryho kanvasu/nylonu se svetlym prosivanim k nim sedne.. Momentalne muj nejoblibenejsi, v pohode k triku i kosili ;)