Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

B4FCB916-DDC1-4443-8B4D-1ADC3EC217ED.thumb.jpeg.a992dcd582befc0ba13246e137a3203f.jpeg
Nechápu, že je chceš pouštět. Sedí ti naprosto parádně

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

No super, mám podobnej na svý oranžádky taky, ale ještě jsem se nedokopal k tomu ho nasadit. Jednou už jsem se do toho pustil, ale když mi potřetí zaskočila stěžejka při vyndavání tahu, tak jsem se na to vyprd. :)

Edit: jo a origoš Omega, hmmmm ;)

Edited by Radik
Tak po dlhom čakaní nový strap konečne doma na ruke. 

co na to vravíte ?
CE7CD51D-BE82-4CD9-9A02-3A571ECBE5F6.thumb.jpeg.0062d10c4f847f20cb8ed03c41e6a520.jpeg
E7C657E4-9D17-4B8D-9EA3-FB8714C38E96.thumb.jpeg.7e563b67e534f8a0d2135b7ca8203700.jpeg

Super,přesně tato kombinace se mi líbí a premejslim o něm jestli Omegy zůstanou. Jak je pocitově a kvalita?

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Radik tak sa čudujem že si ho ešte neskúsil. Uplna pecka, proste nové hodinky.
[mention=4208]Juraj11[/mention] prvé dojmy si naozaj dobre, osobne si myslím že nemôžeš stupit vedľa, proste cesta istoty. Súčasne zastávam názor že ak ich predáš budú ti chýbať ako mne SPMc.

Myslím že sa to postupne profiluje. PO alebo SMP, AT, Moony a zvonec a je koniec....

No Ok, ešte Suby - snáď ma neukrizujete

@Vladino125To vím moc dobře - včera jsem hodil na tah KonTiki a radost nepopsatelná. Okamžitě šly na ruku a "je to tam"! Jen s těma Omegama jsem byl nervní, že mi nejde vyndat tah, tak jsem to raději vzdal, abych si je jen nepodrbal. Ale pravda, jsem hlavně tahovej. Bejt to opačně, je tam samozřejmě motivace větší :)

Jinak jak píšeš, ono se to časem profiluje. Můj pocit z posledních dvou let je, že POčka jsou pro mě ty pravý. Mají datum mají lunetu, jsou to kladiva, který je na ruce cejtit. Teď ještě rozlousknout, jestli oranž nebo modrý a konec. No kéž by...