Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 minutami, Radik napsal:

To souhlasí. Máš ode mě zajištěnej kvalitní předvýběr :)

Ale zas víš, že u mě jsou v dobrých rukou. Minimálne OP39 jsou asi fakt definitivní, chvilku jsem laboroval jestli je vyměnit za expy a nakonec jsem expy objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ragu napsal:

Ale zas víš, že u mě jsou v dobrých rukou. Minimálne OP39 jsou asi fakt definitivní, chvilku jsem laboroval jestli je vyměnit za expy a nakonec jsem expy objednal.

Ani mi nemluv. Když vidím ty aktuální modely, tak lituju, že jsem je pustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tedwine napsal:

Co novy Snoopy? Nikto nic? 

 

Toto jsi viděl? Stačí prvních pět minut.

Rozhovor s CEO Omega. Víc než 15k lidí na čekací listině, seznamy čekatelů uzavřeny. Údajně je každý dostane. 

 

 

Upraveno uživatelem baza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tedwine napsal:

Co novy Snoopy? Nikto nic? 

Výslovně jsem se neptal, ale z diskuze s Dušákem vyplynulo, že tu ještě žádné nebyly dodány... To přijde poměrně zajímavé, uběhlo půl roku od uvedení, po Evropě jsou vidět, kamarád ve Švýcarsku (sběratel, ale skromný, navíc nekupuje nic nového u AD) už je dostal... Tak snad se dočkáme i v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, proč musí být ty PO tak velké? Krásné hodinky to jsou! ❤️ Měli jste někdo na pazouře ty 39,5 mm? Není to moc vysoké na svůj rozměr? U mě jsou max 42 Moony nebo Bondovky. I když, takové SKX jsou naprosto super nositelné kvůli super lug to lug. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Radik napsal:
POčka jsou prostě POčka. Nenapadají mě žádný jiný, který bych s nima mohl srovnávat. Jen konečně vyřešit to dilema, jestli černo-oranžády nebo modrý...
 
DSCN5714.JPG.e70c820e72db00a92841bc6b60f212be.JPG


Nech si tyhle.Modrá je sice dobrá,ale tahle barevná kombinace je nejlepší.
Vím o čem mluvím
Foto starší,ale aktuální


Sent from my iPhone using Tapatalk

B72E0D70-865A-4472-B93E-03E9D4518F07.jpeg

Upraveno uživatelem Juraj11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Juraj11 napsal:


Nech si tyhle.Modrá je sice dobrá,ale tahle barevná kombinace je nejlepší.
Vím o čem mluvím emoji6.png
Foto starší,ale aktuální emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

B72E0D70-865A-4472-B93E-03E9D4518F07.jpeg

Je to možný, ale dokud ty modrý neuvidím naživo, tak toho brouka z hlavy prostě nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný, ale dokud ty modrý neuvidím naživo, tak toho brouka z hlavy prostě nedostanu.

Bez ohledu na to, že bych bral tvoje PO - když si vzpomenu na ty modrý bondovky s hladkým cifrem, co jsem ti pustil, tak to podle mě byly možná jedny z nejlepších hodinek co jsem měl. Takže chápu že chceš zkusit ty modrý PO.
Mně se líbí ty co máš ty v podstatě hlavně kvůli oranžový barvě kterou jsem ještě nikde neměl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já jsem to dneska střídal a zkusil pár fotek. Je to skoro až umění, jak jsou ty fotky nekvalitní, ale co už, vlastně se mi to celkem líbí. A ten bordel všude jsou otisky a prach, na to žádný leštění nepomohlo.

 

DB923166-3894-46FC-89AD-7CF5891588D8.thumb.jpeg.94fcae4346632f2cf30bc682a7b163c8.jpeg

6B90D7D4-6E45-4812-A19B-A5ABBB15D1E6.thumb.jpeg.4d17d271de03a346d78dd0182ce3a669.jpeg

02D125A2-F511-49F9-AD99-DB4ECB4CCBC8.thumb.jpeg.5bfa347c92584af1a42f452a7f01a5e0.jpeg

BE9DF67E-7591-4403-B62A-A9BE2D6F9454.thumb.jpeg.4b8364ccdce3cbc174e71aa3c865cf5e.jpeg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, ragu napsal:


Bez ohledu na to, že bych bral tvoje PO - když si vzpomenu na ty modrý bondovky s hladkým cifrem, co jsem ti pustil, tak to podle mě byly možná jedny z nejlepších hodinek co jsem měl. Takže chápu že chceš zkusit ty modrý PO.
Mně se líbí ty co máš ty v podstatě hlavně kvůli oranžový barvě kterou jsem ještě nikde neměl.

Jojo, ty jsem bral pro bráchu a třeba dýnko s koníkem považuju za mnohem lepší než průhled u dalších generací. A já mám rád barvičky, takže ta oranžová u POček byla nutnost. A pak mám rád modrou.

Tak pro připomenutí ;) On to má na rozdíl ode mě pod kontrolou...

DSCN5665.JPG.5684d87efd8f8069b1b8d8c77ce8e506.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...