Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 27. 4. 2021 v 19:39, Fade napsal:

Tvl, proč musí být ty PO tak velké? Krásné hodinky to jsou! ❤️ Měli jste někdo na pazouře ty 39,5 mm? Není to moc vysoké na svůj rozměr? U mě jsou max 42 Moony nebo Bondovky. I když, takové SKX jsou naprosto super nositelné kvůli super lug to lug. 

Ono ale i ty 43,5mm by měly mít lug to lug +- pár desetin stejnou jako třeba 42mm předchozí generace, takže já bych se toho ani nebál a taky po nich čuchám - a to mám pracku 16,5-17cm!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ale i ty 43,5mm by měly mít lug to lug +- pár desetin stejnou jako třeba 42mm předchozí generace, takže já bych se toho ani nebál a taky po nich čuchám - a to mám pracku 16,5-17cm!

Berte 42 mm, ideální velikost. Já mám obvod ruky 21 cm a jsou supr pohodlný a na ruce nevypadají malý. Viz o pár postú nahoru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, modrá vs. černá, to je dilema. Mám černé keramiky bez vlnek, které jsou skvělé, ale kvůli modrým keramickým vlnkám nemám klid. Nepomohla ani záplata v podobě modrých Seiko

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Radik napsal:

Ono ale i ty 43,5mm by měly mít lug to lug +- pár desetin stejnou jako třeba 42mm předchozí generace, takže já bych se toho ani nebál a taky po nich čuchám - a to mám pracku 16,5-17cm!

Mám stejně velkou ruku a pocitově mám radši menší hodinky. Těch 39 až 40 jsou ideál. A proto nosím o něco větší Moony a Bondovky 😅 43,5 mi přijde už masakr. Budu je muset někde zkusit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 43,5 bude asi ještě v pohodě, aspoň podle L2L. Co jsem pochytil, tak lidi, kteří měli nové 42 SMPc, mluvili o 43,5 PO, že jsou na tom velikostně podobně. Čeho bych se trochu bál já je spíš výška. Vždyť to má 16,5 nebo kolik. Tam jde poznat každý milimetr a 16,5 už mi přijde fakt dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem možnost pár měsíců zpět zkusit nové PO zároveň se svými bondovkami a je pravda,že PO jsou trochu vyšší, ale není to nic hrozného. Normálně bych je mohl v pohodě nosit a za mě pohodlné hodinky a to mam ruku cca 17,5 cm.

20210217_133114.jpg

20210217_132709.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Fade napsal:

Mám stejně velkou ruku a pocitově mám radši menší hodinky. Těch 39 až 40 jsou ideál. A proto nosím o něco větší Moony a Bondovky 😅 43,5 mi přijde už masakr. Budu je muset někde zkusit. 

PO 43,5 mm vs. SMPc 42 mm Omega Seamaster Diver 300M vs. Seamaster Planet Ocean 43,5mm / Ist die Planet Ocean überholt? - YouTube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Tichus napsal:

Těch 43,5 bude asi ještě v pohodě, aspoň podle L2L. Co jsem pochytil, tak lidi, kteří měli nové 42 SMPc, mluvili o 43,5 PO, že jsou na tom velikostně podobně. Čeho bych se trochu bál já je spíš výška. Vždyť to má 16,5 nebo kolik. Tam jde poznat každý milimetr a 16,5 už mi přijde fakt dost. 

Já jsem zjistil, že hodinky musím na ruce cejtit, takže mohutnost u nich naopak není na škodu, mají-li rozumnou lug-to-lug, což mysím nepochybně mají. Přesně jak píšeš, větší starost mi dělá ta výška hlavně kvůli tomu, že je v zimě těžko narvu pod bundu. Ale tak by to byly letní hodinky, no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, pacient napsal:

 

5A1306EF-4862-4738-B33E-BF77C80670FA.jpeg

Tady se mi zdá i ten safír víc zkousnutelný. Je to jiný safír než na předchozí verzi? 
Ten tah se mi zdá naprosto super! Můj původní leží v šuplíku kvůli jeho masivnosti. Toto se blíží víc 1479/812 tahu, který je za mě top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...