Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

Říkám si, dost bylo POček, nahodím vlnky a PO pořádně vypucuju. Tak sundám tah a chci zkusit dlouho sušenej řemen, kterej jsem jim kdysi dokoupil, ale zatím nikdy nenasadil.  A ejhle, na ruce to zajiskřilo a vlnky mají ještě chvíli smůlu. Hodinky jak vyměněný a už je mi jasný, že k týhle sestavě budu muset dokoupit další motýlovku
DSCN5799.JPG.6d0413b3820f5485cd52000639543995.JPG

Radik super. Tak si sa konečne rozhupal. Pozerám že tam mas rýchle nahodenie.
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

před 6 minutami, Vladino125 napsal:

Radik super. Tak si sa konečne rozhupal. Pozerám že tam mas rýchle nahodenie.

Trvalo mi to, ale rozhoupal jsem se. A rychlonahazovačka je super. Mají ji i Wardy a se šťouráním vystěžejkovačem se to vůbec nedá srovnávat.

před 6 minutami, Radik napsal:

Chtěl jsem ode dneška tahat modrý, ale nepovedlo se. Převlek oranžád se nečekaně vydařil :)

DSCN5820.JPG.84ca14bd1928024e686098422a91bc09.JPG

Jo tenhle řemen jim fakt pásne,yes:smile_anim:

před 32 minutami, Radik napsal:

Trvalo mi to, ale rozhoupal jsem se. A rychlonahazovačka je super. Mají ji i Wardy a se šťouráním vystěžejkovačem se to vůbec nedá srovnávat.

co je rychlonahazovacka? diky 

před 25 minutami, LukasK napsal:

co je rychlonahazovacka? diky 

Takovej posuvnej čudlík vyčnívající z vnitřní strany řemene na stěžejce, kterým lze čep stěžejky posunout a tím řemen nasadit bez nutnosti nepohodlný manipulace s vystěžejkovačem a bez rizika poškrábání nožek pouzdra. Zatím jsem to ale viděl jen na Wardech a tady na tom řemenu.

K té rychlonahazovačce, mám jí i na Maurice Lacroix a Rado. Snad se to bude šířit víc a víc. 
Jinak venku začíná vykukovat sluníčko, takže černý krokouš do šuplíku a nasazena světle hnědá.

642989D3-8702-4535-99C7-836921D7B843.jpeg

před 14 hodinami, Radik napsal:

Takovej posuvnej čudlík vyčnívající z vnitřní strany řemene na stěžejce, kterým lze čep stěžejky posunout a tím řemen nasadit bez nutnosti nepohodlný manipulace s vystěžejkovačem a bez rizika poškrábání nožek pouzdra. Zatím jsem to ale viděl jen na Wardech a tady na tom řemenu.

aha chapu, zatim jsem to tedy nikdy nevidel 

Tatko, a ked zomries, tak tie Omegy budu moje? “Budu, decko moje, budu!” “No dobre, tak teraz ma potlac silnejsie...”

c9e2bdc79132607ee9e20fad8acc5b0a.jpg

před 32 minutami, Radik napsal:

😉

Hele, už máš otevřenýho Dušáka...nechceš se jít konečně podívat na ty modrý? Já myslím že je chceš a tyhle pak budou plonkový. 

před 2 minutami, ragu napsal:

Hele, už máš otevřenýho Dušáka...nechceš se jít konečně podívat na ty modrý? Já myslím že je chceš a tyhle pak budou plonkový. 

Už začínám podnikat patřičné kroky. Jen teda přezutí na černo-oranž řemen mně zase trochu otřáslo s realitou.

Už začínám podnikat patřičné kroky. Jen teda přezutí na černo-oranž řemen mně zase trochu otřáslo s realitou.

Ale prosímtě. Tah je tah, tahle aférka s gumou ti vydrží tak týden, dva :D Guma se toleruje jen u hodinek kde je tah problematickej (třeba keramika).
před 49 minutami, ragu napsal:

Ale prosímtě. Tah je tah, tahle aférka s gumou ti vydrží tak týden, dva :D Guma se toleruje jen u hodinek kde je tah problematickej (třeba keramika).

Právě takový aférky ale pak můžou mít dalekosáhlý následky.