Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 minutami, Juraj11 napsal:

To já je hodil zpátky na tah😂

Jako guma dobrá,ale tah je tah🙂

3F76014D-58F1-4E0B-A7E4-8C9135F576CF.jpeg

DE354732-7783-4783-AAF8-A5D20BE69964.jpeg

Já jsem teda zatím nadšenej - ta černo-oranžová tomu dodává další rozměr. Ale tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží - tah je zatím u ledu a choutky na zpětpřezutí nepociťuju. Zatím... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Radek Cigi napsal:

Začínám je nosit čím dál častěji. A ten cifr na denním světle, ta jejich správná výška a hmotnost...hmm, Love 🥰

IMG_20210512_112620.jpg

Správná výška a hmotnost  - přesně, taky to tak vidím, že je na ruce musím cejtit a proto mi 16+mm tloušťky a stovky gramů hmotnosti nepřijdou přehnaný :) Tak teď se k těmhle ještě dopracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

Správná výška a hmotnost  - přesně, taky to tak vidím, že je na ruce musím cejtit a proto mi 16+mm tloušťky a stovky gramů hmotnosti nepřijdou přehnaný :) Tak teď se k těmhle ještě dopracovat.

Máš recht! A nejlepší na tom je, že po pár minutách těch cca 215 gramů ani nevnímáš. Jsou robustní, přehledné a ten číselník je na denním světle úžasný - dokonale hladká keramika a na ní jasné plastické indexy s tenkým lesklým rámečkem - paráda. Vnímám, že o nich poslední dobou dost píšeš 😉 a přeju ti je - budeš nadšený, jsou to krásný hodinky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Radek Cigi napsal:

Máš recht! A nejlepší na tom je, že po pár minutách těch cca 215 gramů ani nevnímáš. Jsou robustní, přehledné a ten číselník je na denním světle úžasný - dokonale hladká keramika a na ní jasné plastické indexy s tenkým lesklým rámečkem - paráda. Vnímám, že o nich poslední dobou dost píšeš 😉 a přeju ti je - budeš nadšený, jsou to krásný hodinky!

Já vím, cintám tady o nich možná až moc, ale dělám všechno pro to, abych si to dilema konečně vyřešil, ať už to dopadne jakkoliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 5. 2021 v 21:32, Juraj11 napsal:

To já je hodil zpátky na tah😂

Jako guma dobrá,ale tah je tah🙂

3F76014D-58F1-4E0B-A7E4-8C9135F576CF.jpeg

DE354732-7783-4783-AAF8-A5D20BE69964.jpeg

Vsechny ty PO jsou paradni.. Dobre se tady na to kouka :thumbsup_anim: Obzvlast pak se mi libi tahle kombinace, minimalne na fotce super kombo! Jaka je kvalita nazivo.. Origo guma nebo aftermarket? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

A copak?!

Už tam jednou byly, protože se mi už od novoty nepřeklápělo datum, ale vrátili mi je s tím, že se překlopí jenom o půlku, což jsem samozřejmě zjistil až doma a už se mi tam s tím znova nechtělo a pak covid :) Btw i podle certifikátu k Metas jsou mimo Metas. Asi jsem měl štěstí :) A ano, vím, že takhle sloníka neprodám ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Tichus napsal:

Už tam jednou byly, protože se mi už od novoty nepřeklápělo datum, ale vrátili mi je s tím, že se překlopí jenom o půlku, což jsem samozřejmě zjistil až doma a už se mi tam s tím znova nechtělo a pak covid :) Btw i podle certifikátu k Metas jsou mimo Metas. Asi jsem měl štěstí :) A ano, vím, že takhle sloníka neprodám ;) 

Stát se může ale o to blbý je, že to nejsou schopný opravit napoprvé :(

Já jsem stále unešenej z oranžovo-černýho řemene :rolleyes:

DSCN5900.JPG.a2337ef27a9556f9e39eb79b51e0b0ca.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...