Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

před 3 minutami, Radik napsal:

"Aférka s gumou" pokračuje 😉 Teď už i na motýlovce!

DSCN5882.JPG.f9468bc32bfe665c0c366ed184760de8.JPG

To já je hodil zpátky na tah😂

Jako guma dobrá,ale tah je tah🙂

3F76014D-58F1-4E0B-A7E4-8C9135F576CF.jpeg

DE354732-7783-4783-AAF8-A5D20BE69964.jpeg

před 11 minutami, Juraj11 napsal:

Já jsem teda zatím nadšenej - ta černo-oranžová tomu dodává další rozměr. Ale tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží - tah je zatím u ledu a choutky na zpětpřezutí nepociťuju. Zatím... :)

Začínám je nosit čím dál častěji. A ten cifr na denním světle, ta jejich správná výška a hmotnost...hmm, Love 🥰

IMG_20210512_112620.jpg

před 5 hodinami, Radek Cigi napsal:

Začínám je nosit čím dál častěji. A ten cifr na denním světle, ta jejich správná výška a hmotnost...hmm, Love 🥰

IMG_20210512_112620.jpg

Správná výška a hmotnost  - přesně, taky to tak vidím, že je na ruce musím cejtit a proto mi 16+mm tloušťky a stovky gramů hmotnosti nepřijdou přehnaný :) Tak teď se k těmhle ještě dopracovat.

před 2 hodinami, Radik napsal:

Správná výška a hmotnost  - přesně, taky to tak vidím, že je na ruce musím cejtit a proto mi 16+mm tloušťky a stovky gramů hmotnosti nepřijdou přehnaný :) Tak teď se k těmhle ještě dopracovat.

Máš recht! A nejlepší na tom je, že po pár minutách těch cca 215 gramů ani nevnímáš. Jsou robustní, přehledné a ten číselník je na denním světle úžasný - dokonale hladká keramika a na ní jasné plastické indexy s tenkým lesklým rámečkem - paráda. Vnímám, že o nich poslední dobou dost píšeš 😉 a přeju ti je - budeš nadšený, jsou to krásný hodinky!

před 16 minutami, Radek Cigi napsal:

Máš recht! A nejlepší na tom je, že po pár minutách těch cca 215 gramů ani nevnímáš. Jsou robustní, přehledné a ten číselník je na denním světle úžasný - dokonale hladká keramika a na ní jasné plastické indexy s tenkým lesklým rámečkem - paráda. Vnímám, že o nich poslední dobou dost píšeš 😉 a přeju ti je - budeš nadšený, jsou to krásný hodinky!

Já vím, cintám tady o nich možná až moc, ale dělám všechno pro to, abych si to dilema konečně vyřešil, ať už to dopadne jakkoliv :)

V 11. 5. 2021 v 21:32, Juraj11 napsal:

Vsechny ty PO jsou paradni.. Dobre se tady na to kouka :thumbsup_anim: Obzvlast pak se mi libi tahle kombinace, minimalne na fotce super kombo! Jaka je kvalita nazivo.. Origo guma nebo aftermarket? 

před 1 hodinou, Radik napsal:

A copak?!

Už tam jednou byly, protože se mi už od novoty nepřeklápělo datum, ale vrátili mi je s tím, že se překlopí jenom o půlku, což jsem samozřejmě zjistil až doma a už se mi tam s tím znova nechtělo a pak covid :) Btw i podle certifikátu k Metas jsou mimo Metas. Asi jsem měl štěstí :) A ano, vím, že takhle sloníka neprodám ;) 

před 5 hodinami, Tichus napsal:

Už tam jednou byly, protože se mi už od novoty nepřeklápělo datum, ale vrátili mi je s tím, že se překlopí jenom o půlku, což jsem samozřejmě zjistil až doma a už se mi tam s tím znova nechtělo a pak covid :) Btw i podle certifikátu k Metas jsou mimo Metas. Asi jsem měl štěstí :) A ano, vím, že takhle sloníka neprodám ;) 

Stát se může ale o to blbý je, že to nejsou schopný opravit napoprvé :(

Já jsem stále unešenej z oranžovo-černýho řemene :rolleyes:

DSCN5900.JPG.a2337ef27a9556f9e39eb79b51e0b0ca.JPG