Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

před 16 minutami, Radek Cigi napsal:

Máš pravdu, napsal jsi to výstižně. Když ty hodnoty budou +- 5 sekund okolo nuly, určitě to řešit nebudu. Jsem realista, neberu ten METAS jako 100% záruku na 0 až +5s...:rolleyes:. Vyzkouším vícero poloh na noční odkládání a časem zase poreferuji. 

Já teda musím říct, že vzhledem k tomu, kolik kolem toho nadělají, bych čekal něco lepšího.

• Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

před 36 minutami, Radek Cigi napsal:

Za mě není plech žádná degradace, je pár lidí, kteří si naopak myslí, že u těch současných PO je zase té keramiky až moc. Když vidím tvoje krásné PO, tak se mi model Planet Ocean líbí obecně čím dál víc - krásný citlivý vývoj a přitom stále jasně rozpoznatelné od ostatních hodinek (číselník, ručičky, tah, He ventil).

Pre mna su to naj POčka, nove su krasne no aj tak vyhravaju stare😊

@Radek Cigi, @Adamsson, @Tichus, @ave1112

Valte to sem všichni, ať je to keramika, nebo ocel, ať jsou v METASu nebo ne :D Přiznejme si, že METAS je hodně o marketingu. Věřím, že když opouštějí fabriku, tak ten limit splňují. ALE... Jak dlouho "leží" ve skladu, obchodě, při přepravě (v tý ještě asi musíme připočíst střídání teplot v průběhu často dlouhý cesty), všechny pružný díly ve strojku svojí nehybností nepochybně nepatrnou část svý pružnosti v jedný poloze ztratí a už tím se původní seřízení strojku o nějakou nano jednotku posune. Už jsem tu někde psal, že ať jde o METAS nebo COSC, tak se sám sebe ptám - ok, dneska mi to splňují, ale budou to splňovat i zítra? Za týden? Za měsíc,....?! Myslím, že takhle jemnou mechaniku si málokdo z nás vůbec uvědomujeme, o fyzikálních vlastnostech okolního prostředí a materiálů nemluvě. Takže jestli bych byl -3s/den a o pár sekund mimo METAS? Hmm, chtělo by se mi trmácet se s tím k prodejci, aby mi to o ty tři sekundy "postrčil"? Nechal bych je kvůli tomu otevírat? No, asi ne, na to jsem moc línej a prodejce si je toho určitě vědom

Sám jsem ještě nenašel odvahu přesnost změřit. A vzhledem k tomu, že s hodinkama i spím, dopřávám jim dostatek variability v polohách v průběhu celýho dne :) Ale jinak ať jde o jakoukoliv generaci PO, super jsou všechny!

DSCN6257.JPG.2913ad4c40993b632b206ff41d1af879.JPG

před 2 hodinami, Adamsson napsal:

Ta guma na lunetě by mě trochu znervózňovala, ale jak píšeš, nikdo si u SO si nikdo moc nestěžuje. Jak Ti sedí náramek? Ten první článek je asi znát, že? 

681F0429-BF2C-44F5-93E9-E39CBF8F8FDC.jpeg

Co se týká prvního článku, nějak nepozoruju rozdíl - problém jsem neměl u předchozího modelu, nemám ho ani tady. Velkým bonusem je mikroregulace na sponě v základní výbavě :)

před 2 hodinami, Radek Cigi napsal:

Velmi dobře, panáčku :speak_cool:!!! Ač tady nejsem poslední dobou moc aktivní, tak tobě jsem nové PO, pochválit musel. Špičková varianta! Tak ať ti dělají jen radost, což evidentně dělají 😉?! Něco mi říká, že teď tady budete teprve fotografická nadvláda Adamsson - Radik :lol2::lol2:. A to je fajn... Budu se snažit občas taky něčím foto-přispět. PO Power 😈

Taky díky, je to aktuálně můj vrchol. Doufám, že Asamsson přitlačí v přispívání a sesadí mě z pozice největšího magora tohodle vlákna. Vůbec mi to nedělá radost, když se v tom žebříčku vidím :death:

před 1 hodinou, Mareka01 napsal:

S dcerou v kině. 08313bbe58e3f0ebcaf8a994c65a441f.jpg

Aby vás pak nevykázali pro světelnou nekázeň :lol2:. Chválím "Family" vkus! Užijte si film a vlastně kino celkově 😉

před 5 hodinami, ave1112 napsal:

Krasne mate tie POčka panove😉ja len plechove PO

8CEFBE42-1EC1-49FE-9949-41B8609828E5.jpeg

B8778345-F2DC-4D3F-8EDB-67B969F78EEE.jpeg

D5962707-71F0-4A1C-BECF-6685251FF3D5.jpeg

Jak už jsem tu říkal, tyhle budou moje další..:)

před 16 hodinami, Radik napsal:

Co se týká prvního článku, nějak nepozoruju rozdíl - problém jsem neměl u předchozího modelu, nemám ho ani tady. Velkým bonusem je mikroregulace na sponě v základní výbavě :)

Taky díky, je to aktuálně můj vrchol. Doufám, že Asamsson přitlačí v přispívání a sesadí mě z pozice největšího magora tohodle vlákna. Vůbec mi to nedělá radost, když se v tom žebříčku vidím :death:

Ta mikroreg. je absolutně super!!!

A ještě jedny ode mne…

AE5AA22F-BB29-4696-B11C-BCFBA5AA05EE.jpeg