Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já dneska baterkové SMP nahozené na ZRC rally strapu. Kombinace je to určitě rozporuplná, ale mě se docela líbí a havně to celé nic neváží, příjemně se nosí a ani nevím, že mám na ruce nějaké hodinky :)

Jestli chceš alternativu tahu, dej je na nějakou gumu ev. na NATO. Tohle fakt ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný hodinky tyto GMT

 

Dal jsem pryč PO se všemi vychytávkami jako je Metas certifikát, 600M-WR, keramika, liquid metal atd. a vzal tyto GMT.

 

Samozřejmě souhlasím :)  jsou to nádherný hodinky.  Náramek 1513/825 je extrémně pohodlný a na specifické zapínání jsem si zvyknul ihned.

post-1060-0-69225900-1532023434_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah nasazen, ale byl to očistec. Řval jsem a nadával jsem, hlavně teda u zkracováni to byl fakt zážitek! Trochu jsem si řikal, že kdyz všichni mluvili o 1171 jako o lisovaný plechařině že je to určitě nadsázka. Ve skutečnosti je to snad ještě horší!! :D Vůle mezi články šílený a prahistorickej systém uchycení článků, absolutně nechápu jak tento tah může být v aktuální produkci Omegy... No ale vintage zážitek snad vyšší než 100% a proto maximální spokojenost!! :)

 

PS: chrastí to tak že až pujdu večer z hospody tak o tom sousedi budou určitě vědět... :D

post-36813-0-05069200-1532111391_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...