Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 37 minutami, rekib1 napsal:

...máš to pěkný...mě jdou 0,2s do plusu cal.8900 je fakt přesný...

A jinak všiml jsem si dobře, že sháníš SMP a pokud mě paměť neklame, taks je před časem prodal?! Jinak o svý oblíbený značce mám už jasno. Sice masovka, žádný micro, áále, jsou super jak PO tak SMP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radik napsal:

A jinak všiml jsem si dobře, že sháníš SMP a pokud mě paměť neklame, taks je před časem prodal?! Jinak o svý oblíbený značce mám už jasno. Sice masovka, žádný micro, áále, jsou super jak PO tak SMP :)

Jasan PO a SMP je nerozlučná dvojka, ale na tom tahu prostě jsou the best :) jinak stejná masovka jako Rolex, ale za rozumné peníze 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

A jinak všiml jsem si dobře, že sháníš SMP a pokud mě paměť neklame, taks je před časem prodal?! Jinak o svý oblíbený značce mám už jasno. Sice masovka, žádný micro, áále, jsou super jak PO tak SMP :)

Tak jsem na tom s přesností asi nejhůř - mám PO (8900) na ruce v kuse 4,5 měsíce a mám to -3 sekundy denně. Takže mimo METAS, ale neřeším to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Radek Cigi napsal:

Tak jsem na tom s přesností asi nejhůř - mám PO (8900) na ruce v kuse 4,5 měsíce a mám to -3 sekundy denně. Takže mimo METAS, ale neřeším to.

Taky to neřeším. Za ty dva a kus měsíce už mi jdou o víc jak o minutu pozdě, ale nechci zbytečně kvrdlat s korunkou, takže čekám na konec září, kdy budu muset posunout datum. Při tý příležitosti je opět seřídím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...