Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

před 53 minutami, Radek Cigi napsal:

Sen je sen, probudíš se a je den! Naštěstí, viď 😂?! Krásný PÓčka. Já je sundal po 5-ti měsících (na ruce vždy jen přes den) a teď "jedu" Aquisy 😉. Na těch novějších PO (nevím, zda to nemá jen verze s bílým číselníkem a oranžovou lunetou) jsou na lunetě veškeré číslice a ty čárky po obvodu už lumi. 

Ta lumi na lunetě bude asi specialita konkrétního modelu. Tyhle moje mají každopádně lumi jen na vnitřních indexech.

@Barbossanie je dovod sa ospravedlnovat 😉 2221.80 nahradzali model 2541.80 a tie rozdiely su naozaj male - 2221 maju plasticke logo Ω, indexy su oramovane kovovou obruckou, napis Seamaster je natlaceny cervenou farbou a napis Professional 300m/1000ft je iny font

Právě teď, Jaem napsal:

@Barbossanie je dovod sa ospravedlnovat 😉 2221.80 nahradzali model 2541.80 a tie rozdiely su naozaj male - 2221 maju plasticke logo Ω, indexy su oramovane kovovou obruckou, napis Seamaster je natlaceny cervenou farbou a napis Professional 300m/1000ft je iny font

Každopádně dík za osvětlení 😉

před 1 hodinou, Radik napsal:

Ta lumi na lunetě bude asi specialita konkrétního modelu. Tyhle moje mají každopádně lumi jen na vnitřních indexech.

Tohle jsem myslel (oranžovo-bílé). Já to mám stejně jako ty u svých. 

Omega+Planet+Ocean+Orange+NEW+101420-11.jpg

před 4 hodinami, Radek Cigi napsal:

Tohle jsem myslel (oranžovo-bílé). Já to mám stejně jako ty u svých. 

Omega+Planet+Ocean+Orange+NEW+101420-11.jpg

Znejistěl jsi mě - až jsem je musel nasvítit abych měl jistotu :D Tak hlásím, že moje luneta nesvítí :)

před 3 hodinami, Pivas napsal:

Taky PO👍

20211010_154934.jpg

No konečně! Už jsem se bál, že je tu neukážeš :) A jaký jsou teda první dojmy? Jsem zvědavej na sebe, jestli se někdo rozhoupu a nasadím tenhle řemen. Samozřejmě jsem ho k nim nutně potřeboval...

@Radik - jsem spokojený, hodně spokojený! Ze začátku jsem myslel,ze hned potřebuji tah,ale na té gume se nosi skvěle a jsou o dost lehčí než na tahu. Tah asi časem bude,ale uz to není tak akutní. To si dobrý, že sis vzal rovnou i gumu,dokážu si představit tu cenu,když tah stojí asi 24.tis.

@Vladino125 - díky 👍

Myslím, že update není nutný,mě se líbí I ty starší ,obojí mají co do sebe. Co tah? Neměl si myšlenku ho dokoupit?

@Pivas Ano ťah je v pláne stále ale plnú sumu nedám vzhľadom na cenu hodiniek a aj kvôli tomu že mi to príde naozaj dost. Zobral by som jazdený, no ten zohnať nie je take ľahké. Pozeral som aj aftermarket, no nič som nenašiel - ak by niekto vedel odporučiť budem rad.

Ohľadom zmeny…no mám teraz chuť niečo kúpiť, nakoľko som nedávno doriesil nakup ďalšieho bytu a treba si spravit radosť. Mám inzerat na moony, žiaľ žiadna ponuka. Taktiež niečo na lietacku / zmenu nejaké Bcka. Hold špekulujem čo by som kúpil, keďže na R cakam už viac ako rok a myslim že aj tak rýchlo nebudú.

@Pivas @Vladino125 No je pravda, že u předchozí generace PO, když jsem po dlooouhý době na tahu koupil oranž-černej Hirsch s překlápěčkou, chytlo mě to tolik, že jsem do konce co jsem je měl už na tah nepřecházel. Tady jsem zatím spíš línej se s přezutím drbat. Ale zas ta oranž-černý guma z nich udělá úplně jiný hodinky. Co se ale týká tahu, beru to tak, že ten je nesmrtelnej. Gumu a jiný materiály bohužel tělní substance dřív nebo později rozloží :) Je ale bohužel pravda, že cena obou samostatně je masakrózní vzhledem k tomu, když si člověk uvědomí, za co vlastně takovou sumu vydává. Ale to platí o hodinkách našeho levelu obecně. Však jsem se k těm "definitivním PO" rozhoupával taky skoro dva roky :D

Ta nabídka je teď taková omezená, každý si to šetří doma.:) Chtěl jsem starší seamastery,dřív tu pořád něco bylo a ted nic moc. A moony taky moc nejsou v prodeji. Ono něco vymyslíš.👍