Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

Kluci musím se podělit. A omlouvám se za víc fotek, ale prostě nešlo vybrat tu pravou. Tydle Speedy jsou prostě v tom měkkém světle k sežrání. Totální top top. Ten ciferník nádhernej chaos na tom sluníčku. I’m lovin’ it 🥰

7DB583DC-4007-49FE-80A7-3F217BEDCC7B.thumb.jpeg.2d6d43df9ac9274581e9ceea73b77ffc.jpeg

37AD629B-85CB-4EC2-B1BA-D1412220C097.thumb.jpeg.4d8f3f4859c4133e71caa171512dd4e0.jpeg

D378C40A-FAED-4674-9145-B1BBAD1DFA41.thumb.jpeg.337f90423601bd2639d209326108bb30.jpeg

před 2 minutami, Vjace napsal:

Kluci musím se podělit. A omlouvám se za víc fotek, ale prostě nešlo vybrat tu pravou. Tydle Speedy jsou prostě v tom měkkém světle k sežrání. Totální top top. Ten ciferník nádhernej chaos na tom sluníčku. I’m lovin’ it 🥰

Máš 100% pravdu, ale když tady ve vlákně vidím tvůj post, tak jsem čekal jinej kousek na zápěstí.

Edited by dabelM

před 4 minutami, Vjace napsal:

Myslíš ty AP z rána? Mě to nejde nosit, je to moc železa na mě… 😅

Ne, vůbec nejde o AP, ale sázím na tebe jako na prvního v ČR/SK s 50.aniv Snoopym !

Edited by dabelM

Ne, vůbec nejde o AP, ale sázím na tebe jako na prvního v ČR/SK s 50.aniv Snoopym !

Tak to díky za důvěru, ale ani náhodou. V ČR dodali dva kusy, teď to prý má být tempo cca 1ks za dva měsíce (u Dušáka) a na mě se má dostat až někdy. Nic určitého. Takže bohužel :-( Ale jedny už na fóru jsou. Ale jsem jako pěna, majitel se musí prásknout sám ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

před 11 minutami, Vjace napsal:

Tak to díky za důvěru, ale ani náhodou. V ČR dodali dva kusy, teď to prý má být tempo cca 1ks za dva měsíce (u Dušáka) a na mě se má dostat až někdy. Nic určitého. Takže bohužel 😞 Ale jedny už na fóru jsou. Ale jsem jako pěna, majitel se musí prásknout sám 😉

To potvrzuju, dneska sem se na ně ptal a bez šance. 😕

před 15 minutami, Vjace napsal:

Tak to díky za důvěru, ale ani náhodou. V ČR dodali dva kusy, teď to prý má být tempo cca 1ks za dva měsíce (u Dušáka) a na mě se má dostat až někdy. Nic určitého. Takže bohužel 😞 Ale jedny už na fóru jsou. Ale jsem jako pěna, majitel se musí prásknout sám 😉

Tak aspoň že někdo :speak_cool:

před 3 minutami, JoyStick napsal:

To potvrzuju, dneska sem se na ně ptal a bez šance. 😕

Já se zkusím příští týden až budu v PRG připomenout, ale asi taky budu mít smolíka 😞