Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

Myslíte, že na Měsíci prší? Tady teda konečně chvilku jo a přeci jen je trochu chladněji. I šelmě domácí se to venku líbilo, když jí travička chladila tlapky. Každopádně, Moonům těch pár kapek docela sluší...

post-39962-0-41115900-1533239767_thumb.jpg

Zase jsem si neco koupil...rekne mi nekdo narovinu jestli s tim muzu plavat?

Jako tak nejak vnitrne chapu,ze je to blbost,ale zeptat se musim...nebo jak to umyvate,kdyz jsou zadrbany?

Pokud ti projdou tlakovkou tak bez problému. Jen bacha na stopky :)

post-22647-0-49068300-1533299384_thumb.jpg

Edited by Liqid

Tlakovka je v pohode-takze jako fakt plavani? To koukam...ty tlacitka jsou jasny a blbnout s deckama s nima nebudu-ja jen pro jistotu,abych mel jasno v hlave co a jak snesou...

Nastesti mam pod vodu hromadu jinych hodinek a i od stejne znacky-takze je trapit nebudu...byl jsem proste zvedavej-dik moc ;)

Jsem hlavne zvedavej, jak dlouho tady Shewczovi spokojenost vydrzi... :D Pac ty novy nevypadaj, pravda, spatne.. Hlavne vlnky se vratily, coz jim dalo zase smrnc, ktery pro me tak trosku koncici reference ztratila.. :whistling: I kdyz na tah sahat nemuseli, to uz je ale marketingova strategie Omegy, je potreba tahy menit, alespon ale ty stary mohou rust na cene, ze jo..  :evil:

Edited by Axel

Jsem hlavne zvedavej, jak dlouho tady Shewczovi spokojenost vydrzi... :D Pac ty novy nevypadaj, pravda, spatne.. Hlavne vlnky se vratily, coz jim dalo zase smrnc, ktery pro me tak trosku koncici reference ztratila.. :whistling: I kdyz na tah sahat nemuseli, to uz je ale marketingova strategie Omegy, je potreba tahy menit, alespon ty stary mohou rust na cene, ze jo.. :evil:

U těch nových SMPc se mi nelíbí ty vlnky, nejsou zaoblené oproti starým a ten héliový ventil je také trochu do tvaru špičky :/ co se mi líbí tak je to průhledné dýnko, ale jak všichni víme tak se to časem okouká. Jinak ty samé SMPc mám měsíc a půl a věřím, že mě ještě velmi dlouho budou bavit tak jako všechny majitele SMPc ;)

Pruhled a okoukat..? To jsou reci tech, co by ho chteli a nemaji.. :P

210.30.42.20.03.001_caseback.jpg

A jinak nazivou jsem je sice nevidel, ale budou urcite moooc pekny.. :)

Omega-Seamaster-Diver-300M-SMP-Baselworl

Tady mám průhledné dýnko ;), jinak ten tah jsem viděl jen na fotkách a vypadá taky trochu jinak no :(