Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

před 24 minutami, ave1112 napsal:

Mas to tiez velmi pekne kamarade, PO to je klasika aspon pre mna je tento model TOP

Díky, je to zvláštní, ale nic jiného ze značek mě nikdy tolik neuspokojilo jako je Omega, nevím jestli ten pocit mám jenom já, ale PO je na prvním místě a pak hned SMP…jinak každá generace modelů je dokonalá 😉

Edited by rekib1

Já to mám taky tak. PO mě snad vyléčily. Možná natolik, že se po novým roce zamyslím nad probírkou hodinkovnice, protože ostatní moc nemají šanci dostat se na ruku :) Vlastně šanci mají přesně jak píšeš. PO, SMP a pak Snowflaky, který ale nemám :D

před 22 minutami, Radik napsal:

Já to mám taky tak. PO mě snad vyléčily. Možná natolik, že se po novým roce zamyslím nad probírkou hodinkovnice, protože ostatní moc nemají šanci dostat se na ruku :) Vlastně šanci mají přesně jak píšeš. PO, SMP a pak Snowflaky, který ale nemám :D

Mám to taky tak 🤷‍♂️člověk zjistí, že to není v kvantitě…😁😁

Já to mám taky tak. PO mě snad vyléčily. Možná natolik, že se po novým roce zamyslím nad probírkou hodinkovnice, protože ostatní moc nemají šanci dostat se na ruku Vlastně šanci mají přesně jak píšeš. PO, SMP a pak Snowflaky, který ale nemám

Este mas tie Pegalosy ?

před 2 minutami, ave1112 napsal:

Presne ako si to napisal, u mna to uz takto funguje skoro 7 rokov

Je pravda, že jsem zkusil vše možné a pak jsem se vrátil k Omegám a jak udělali mikroregulaci na sponách, nic jim nechybí…👍

před 2 hodinami, Pivas napsal:

Pěkná fotka. Tak jaké jsou první dojmy?

Sundal jsem je až teď, na to ze jsou vyšší a celkove nafouklejsi než předchozí model, jsou velmi příjemné a na ruce sedí paradne :) takže spokojenost :)