Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

před 21 hodinami, Pivas napsal:

Nový kousek,jsem nadšený,jsou fakt pohodlný.

Pivas, respekt!

Zkoušel jsem si je na SEW spolu s dr. Sphinxem a shodli jsme se, že jsou fantasticky pohodlný a velice hezký. Mě zpátky drží jednak ten titan (prostě mám rád ocel) a pak podobný důvody, jaký tu zmínil Seamaster. Ten to napsal decentně a srozumitelně...  Já měl spíš živou představu pánů v Bienne, jak se ráno sejdou na poradě a ten vrchní povídá: " Hoši, štve mě, že je naše řada Seamaster Pro/Diver o tolik mladší oprotí rolexáckejm Subům. To je naše objektivní nevýhoda! Vždyť my se u ní nemůžem prsit historickejma kouskama s radium lumi, klenutým sklíčkem a tak... Něco s tím sakra udělejte!" :D

Každopádně jsi ale pořídil krásný, pohodlný, neokoukaný hodinky s (imho) velkým sběratelským a investičním potenciálem.

Chlapi, jak vkládáte fotky, když to nechcete prohánět compem? Jak zmenšujete? Já to vyfotím mobilem ostře, a po vložení je to takhle neostrý... 

IMG-20220106-WA0000.thumb.jpg.a9bbced7d0f45a2732866c3c29ac3939.jpg

před 11 hodinami, Pivas napsal:

20220107_102003.jpg

Najviac sa mi lúbi ten origo tah. Ale ako som skúšal nie je to pohodlné bohužial. Nechápem ako to mohli takto spraviť.

před 19 hodinami, Pivas napsal:

@dykmore - Díky.

@Davis- Taky to nechápu, to řešení jak je to přeložené pod sponou je nic moc. Ale vzhledově se mi to taky líbí. 

Presne duvod, proc jsem je tenkrat nevzal. Potrebuju zelezo a todle proste nejde nosit. Blbe to maj vymysleny, soudruzi. A je to hrozna skoda.