Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

před 57 minutami, Seamaster napsal:

Aha, no pokud je tam nepuvodni strojek a sn nesedi s pouzdrem, asi bych to neresil. A mozna jak rikas ten venec ani nebude dostupny. 
Jak jsi na tom s presnosti? Me udelaly -1s za 1,5 roku, asi pojedou na servis:)))

Už si to přesně nepamatuji, ale bylo to něco kolem dvou až tří sekund za rok. Dá se to ale seřídit, mám na to přístroj. Ve své době to byly nejpřesnější hodinky na světě do jedné sekundy za rok, což je neskutečné a ani známé Pulsary toto nepřekonaliy. 

Abych pravdu řekl,tak mně osobně se ty plasťáky zrovna ani moc nezamlouvají :unsure:🤔

Přijdou mi takový nemastný,neslaný,prostě divný😉

Edited by bobi

před 13 hodinami, Vladino125 napsal:

@Kid_A zaujmava limitka. Aj sa v niecom lisi (okrem vzhladu) od klasickych starich SMP ?

Ano, technicke Paramatry jako klasicke full size pre-coax bondovky, ale matny cifernik bez vlnek, applied indexy (o dost driv nez u klasickych bondovkach), jine rucky, brousena luneta, cerna datumovka. Zajimavost, prakticky nesehnatelna v puvodnim stavu:))

před 18 minutami, Pivas napsal:

Pekny. Koukam,ze starší verzi uz moc nenosíš. 

Letos jsem je na ruce ještě neměl :D 

Potápěčské, cestovatelské Anniversary GMT Seamaster 😎 Upřímně kdejaký inhouse by mohl přesnost a odolnost této poladěné Ety závidět. Měřit sílu může pouze Rolex, žádný jiny kalibr co jsem doposud měl, takovou přesnost nedal...měsíce na vteřinu, teď dostávají druhý týden neskutečný záhul, a vteřinka neujede ani o píď, mám je strašně dlouho a strašně moc rád :guitar:

IMG-41eea3f278fc6cac6b238b3744894a10-V.jpg

GOPR0306_1648747502964.JPG

před 18 hodinami, African napsal:

Potápěčské, cestovatelské Anniversary GMT Seamaster 😎 Upřímně kdejaký inhouse by mohl přesnost a odolnost této poladěné Ety závidět. Měřit sílu může pouze Rolex, žádný jiny kalibr co jsem doposud měl, takovou přesnost nedal...měsíce na vteřinu, teď dostávají druhý týden neskutečný záhul, a vteřinka neujede ani o píď, mám je strašně dlouho a strašně moc rád :guitar:

IMG-41eea3f278fc6cac6b238b3744894a10-V.jpg

GOPR0306_1648747502964.JPG

Krásný fotky a skvělý Omegy