Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

před 1 hodinou, Vorel napsal:

Dík, člověk by neřekl, že na Tvých fotkách jsou modré 🙂  Já chtěl původně taky modré, ale zdály se mi modré až moc 😄  Tak jsem si vzal černé. Ale asi časem modré stejně přikoupím, protože teď už se mi nezdají modré až moc 😄

Stejné hodinky, jiné světlo :) 

B8A2482D-492F-4F6B-ABF6-3F6BBFD26346.thumb.jpeg.3ebe9e3bdd106ac7c4c49d5377b231a5.jpeg

V tomhle kombu asi jediny. Jedny tu kdysi byly na tahu, pak jsou tu bily putovni, modry nevim ze bych tu zahlid. Uzasna konstruce safiroveho pouzdra s nerezovou kleci. Cifr neskutecnej.0771F697-CACA-48B7-8ADC-63B17C333ABD.thumb.jpeg.bae87ac467a4a8668f9c3ec7c93a62c2.jpeg

před 5 hodinami, Vorel napsal:

Dík, člověk by neřekl, že na Tvých fotkách jsou modré 🙂  Já chtěl původně taky modré, ale zdály se mi modré až moc 😄  Tak jsem si vzal černé. Ale asi časem modré stejně přikoupím, protože teď už se mi nezdají modré až moc 😄

Jojo, jsou to modráky, tady na přiložené starší fotce je to více vidět.

DSCN6424.JPG

před 11 hodinami, Vladino125 napsal:

Tak skusime pre zmenu biele

Jsou skvělé.. 

Nevím, jestli je taky nepotřebuji, a pak bych hodně váhal, jestli bych si měl nechat modré, nebo tyto :) 

před 2 hodinami, semi001 napsal:

Jsou skvělé.. 

Nevím, jestli je taky nepotřebuji, a pak bych hodně váhal, jestli bych si měl nechat modré, nebo tyto :) 

Jj,to znám.Taky jsem se jeden čas rozhodoval a zatím jsou stále doma jak modré,tak i bílé 🤣.

:photo:20220525.jpeg.c80bf4ce0a453cda59de5869eab1ba0c.jpeg

před 3 minutami, bobi napsal:

Jj,to znám.Taky jsem se jeden čas rozhodoval a zatím jsou stále doma jak modré,tak i bílé 🤣.

:photo:

Oboje skvělé.. Já mám černé a modré, a černé vůbec nenosím.. Ale tyhle bílé 😍

Hmm,já měl černé chvíli u Dušáka na ruce a nezdály se mně tehdy špatné :unsure:.Ale každému se holt zamlouvá něco jiného,no:smile_anim:😉.

Mel jsem modre,cerne i bílé. Všechny jsou super,ale ted bych asi nejvic bral bílé. Kdyby nekdo chtel cerne za bílé,tak klidne napište. 😉 

Před hodinou, Pivas napsal:

Mel jsem modre,cerne i bílé. Všechny jsou super,ale ted bych asi nejvic bral bílé. Kdyby nekdo chtel cerne za bílé,tak klidne napište. 😉 

Jojo vyměňte to s ním někdo, já to s Tebou pak směním a dostanou se ke mě bílé :lol2: