Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 45 minutami, Americkej napsal:

Výlet k hnízdu?

To bylo na mě? Jestli ano, tak ne 😄 Mám je zasazené doma na balkoně a docela se jim daří. Ale jinak jsem byl na Orlím hnízdě několikrát, do Berchtesgadenu jezdíme rádi 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Vorel napsal:

To bylo na mě? Jestli ano, tak ne 😄 Mám je zasazené doma na balkoně a docela se jim daří. Ale jinak jsem byl na Orlím hnízdě několikrát, do Berchtesgadenu jezdíme rádi 🙂 

Ano, tak jsem to myslel. Nevěděl jsem, že protěži se daří i u nás. Měl jsem za to, že vyžaduje alpské klima. V okně by se mi taky líbila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím i sem do fans vlákna. Pro změnu DSOTM PB při měsíčním svitu, je to jedna z asi 50 fotek, jak jsem to fotil na ruce a z ruky, tak se to nedalo ostře, ale tématicky zapadá. Čas, kdy se ručky "smějí" je reálný, prostě se to dobře sešlo.

 

20220610_220617.jpg

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Sphinxx napsal:

Musím i sem do fans vlákna. Pro změnu DSOTM PB při měsíčním svitu, je to jedna z asi 50 fotek, jak jsem to fotil na ruce a z ruky, tak se to nedalo ostře, ale tématicky zapadá. Čas, kdy se ručky "smějí" je reálný, prostě se to dobře sešlo.

 

20220610_220617.jpg

Moc povedená fotka 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 10 hodinami, Americkej napsal:

Ano, tak jsem to myslel. Nevěděl jsem, že protěži se daří i u nás. Měl jsem za to, že vyžaduje alpské klima. V okně by se mi taky líbila.

Taky jsem si to myslel, ale pak jsem si řekl, že za zkoušku nic nedám. Po netu jsem objednal semínka a zasadil podle návodu. Chce to prý trošku písku do hliny, že to má ráda 🙂 Napřed to vypadalo, že nic, ale pak vyskočila a zazelenala se. Jen musíš počkat, první rok totiž nekvete 🙂 Po dvou letech jsem ji letos na jaře přesadil do většího květináče a docela se rozjela. A to už jsem ani nemíchal hlínu s pískem 😄  Takhle vypadá třetí rok.

image.jpeg

Upraveno uživatelem Vorel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Sphinxx napsal:

Musím i sem do fans vlákna. Pro změnu DSOTM PB při měsíčním svitu, je to jedna z asi 50 fotek, jak jsem to fotil na ruce a z ruky, tak se to nedalo ostře, ale tématicky zapadá. Čas, kdy se ručky "smějí" je reálný, prostě se to dobře sešlo.

 

20220610_220617.jpg

Super    OK.jpg.c9b3e53f1b5ee396992aae12497ac823.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Murphy97 napsal:

@Jeronimo

Pekna letni hodinka a cifernik v barve meho auta 👏👍
Kruci, kruci..

Přesně tak, letní hodinky. :) Černé, žluté, modré jsou takové vyblité. Tyto červené jsou nejvíce Ferrari a Marlboro. 

Michael-Schumacher-Omega-Speedmasters.jpg

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...