Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

před 45 minutami, Americkej napsal:

Výlet k hnízdu?

To bylo na mě? Jestli ano, tak ne 😄 Mám je zasazené doma na balkoně a docela se jim daří. Ale jinak jsem byl na Orlím hnízdě několikrát, do Berchtesgadenu jezdíme rádi 🙂 

Po delší době na černé kůži a nějakém čase na aftermarket tahu se na léto vrátily zpět k původní hnědé. 

58C96A47-5A2B-4056-8C1C-10AEF142182A.jpeg

před 3 hodinami, Vorel napsal:

To bylo na mě? Jestli ano, tak ne 😄 Mám je zasazené doma na balkoně a docela se jim daří. Ale jinak jsem byl na Orlím hnízdě několikrát, do Berchtesgadenu jezdíme rádi 🙂 

Ano, tak jsem to myslel. Nevěděl jsem, že protěži se daří i u nás. Měl jsem za to, že vyžaduje alpské klima. V okně by se mi taky líbila.

před 1 hodinou, atim napsal:

Víkend prodlouženy!

C82F9F98-E63F-43DC-B354-FAF9841EE26D.jpeg

jo zítra pošlu jak sekam trávu ;)

Pěkný víkend všem! 

20220610_080045-01_edited.jpeg

Musím i sem do fans vlákna. Pro změnu DSOTM PB při měsíčním svitu, je to jedna z asi 50 fotek, jak jsem to fotil na ruce a z ruky, tak se to nedalo ostře, ale tématicky zapadá. Čas, kdy se ručky "smějí" je reálný, prostě se to dobře sešlo.

20220610_220617.jpg

Edited by Sphinxx

před 12 minutami, Sphinxx napsal:

Musím i sem do fans vlákna. Pro změnu DSOTM PB při měsíčním svitu, je to jedna z asi 50 fotek, jak jsem to fotil na ruce a z ruky, tak se to nedalo ostře, ale tématicky zapadá. Čas, kdy se ručky "smějí" je reálný, prostě se to dobře sešlo.

20220610_220617.jpg

Moc povedená fotka 👍

před 10 hodinami, Americkej napsal:

Ano, tak jsem to myslel. Nevěděl jsem, že protěži se daří i u nás. Měl jsem za to, že vyžaduje alpské klima. V okně by se mi taky líbila.

Taky jsem si to myslel, ale pak jsem si řekl, že za zkoušku nic nedám. Po netu jsem objednal semínka a zasadil podle návodu. Chce to prý trošku písku do hliny, že to má ráda 🙂 Napřed to vypadalo, že nic, ale pak vyskočila a zazelenala se. Jen musíš počkat, první rok totiž nekvete 🙂 Po dvou letech jsem ji letos na jaře přesadil do většího květináče a docela se rozjela. A to už jsem ani nemíchal hlínu s pískem 😄  Takhle vypadá třetí rok.

image.jpeg

Edited by Vorel

před 9 hodinami, Sphinxx napsal:

20220610_220617.jpg

Super    OK.jpg.c9b3e53f1b5ee396992aae12497ac823.jpg

před 2 hodinami, Murphy97 napsal:

@Jeronimo

Pekna letni hodinka a cifernik v barve meho auta 👏👍
Kruci, kruci..

Přesně tak, letní hodinky. :) Černé, žluté, modré jsou takové vyblité. Tyto červené jsou nejvíce Ferrari a Marlboro. 

Michael-Schumacher-Omega-Speedmasters.jpg

Edited by Jeronimo