Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

před 41 minutami, Vladino125 napsal:

Ako mam hlavu v smutku co pustit.
15740cccd61692e4b840ad01932f84ba.jpg

Ked vsetko nutne potrebujem…boze to je choroba.

Paráda ...  ,   i ten boxík je pěkný     😉  :smile_anim:

před 7 hodinami, Vladino125 napsal:

Ako mam hlavu v smutku co pustit.
15740cccd61692e4b840ad01932f84ba.jpg

Ked vsetko nutne potrebujem…boze to je choroba.

:D :D jo, choroba... Jestli chceš rychle prodat, tak Moony nebo ty rolády co máš na ruce, jestli chceš uvolnit místo na další, pak Tissoty, no a jestli je to jen z rozmaru, pak Béčka nebo bílý SMP. Za sebe bych určitě nepouštěl POčka ;)

Paráda ...  ,   i ten boxík je pěkný       :smile_anim:

Box je nemecky Buben&Zörweg Senator 6 je skutocny skvost ale moc ho neodporucam a sam zvazujem ci ho neposlem niekomu komu sa z hldiska poucitia viac hodi (je mi ho luto znicit). Problem je v tom ze koza z velura ktora je extremna meka a ma tendenciu rychlo sa “predrat” preto je skor vohodny pre majitela ktory moc nevymiena hodinky a viac nemej v boxe odpocivaju.

A dakujem pekne za komentare kamarati... Veru casom sa toho nakopilo, za tych par rokov tu na fore, ale hlavne ten posledny bol kriticky.

@Radik citas mi myslienky, si skutocni znalec nie len v oblasti predaja hodiniek (to si popisal absolutne presne z hladiska rychlosti), no sucasne aj z pohladu chronoduse, som sa pobavil na tom.

před 5 minutami, Jeronimo napsal:

Je to psycho, už vybírám na ebay Michaelovu helmičku 1:8 z roku 1996 :D

Tak přeji dobrý "kauf".  Tyhle psycho stavy jsou naštěstí poměrně neškodný. Koneckonců každý máme ,kromě hodinek, určitě ještě nějakou jinou "úchylku" na zbytečnosti. Nad PC mám helmu Power Armor T-51b z Falloutu, vedle ní figurku Vetřelce (sběratelskou, ale v záchvatu chtivosti po detailech vybalenou) a v pozadí model rakety Saturn V z mise Apollo 11. Praktického významu to nemá, ale prostě to jsou "must have" věci. I kdy jsme chlapi, tak v nás pořád ještě dřímá malej kluk. :)

před 3 minutami, KurtCz napsal:

Tak přeji dobrý "kauf".  Tyhle psycho stavy jsou naštěstí poměrně neškodný. Koneckonců každý máme ,kromě hodinek, určitě ještě nějakou jinou "úchylku" na zbytečnosti. Nad PC mám helmu Power Armor T-51b z Falloutu, vedle ní figurku Vetřelce (sběratelskou, ale v záchvatu chtivosti po detailech vybalenou) a v pozadí model rakety Saturn V z mise Apollo 11. Praktického významu to nemá, ale prostě to jsou "must have" věci. I kdy jsme chlapi, tak v nás pořád ještě dřímá malej kluk. :)

Hezké. Fallout a Vetřelec je moje mládí :) 

před 2 hodinami, Vladino125 napsal:

@Radik citas mi myslienky, si skutocni znalec nie len v oblasti predaja hodiniek (to si popisal absolutne presne z hladiska rychlosti), no sucasne aj z pohladu chronoduse, som sa pobavil na tom.

No to mě těší, ale co se znalostí v oblasti prodeje hodinek týká, nechci ani počítat kolik jsem tu už na nich tratil. To bych prodělal kalhoty i se spoďárama :)

před 14 minutami, Jeronimo napsal:

Hezké. Fallout a Vetřelec je moje mládí :) 

Tady jsou. A aby to nebylo úplně od tématu, tak Vetřelec má na drápech něco od Omegy a něco od Béček. :)

20220624_221731.jpg

Edited by KurtCz