Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

V 20. 12. 2022 v 12:25, neferirkare napsal:

Jo. Byly tam hned jak se na butiku rozbalily 😀 Ale bylo mi blby říct, ze na leštěnejch plochách jsou vlásečnice, ze ty hodinky neberu 😀

Bohuzel prodejci s tema hodinkama nekdy zachazi jako s plastakama za kilo ryze.. Nepochopim, ze pri manipulaci pokladaji treba dynko na tah, misto aby hodinky polozily na stranu.. Zkrátit tah taky může znamenat jistotu dalších jebanců, páč hodinky vloží do pytlíku a šup za "hodinářem"... A samozrejme mit vzdycky nejaky rukavicky, cistou podlozku ap. 😇

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 22. 12. 2022 v 8:44, Axel napsal:

Bohuzel prodejci s tema hodinkama nekdy zachazi jako s plastakama za kilo ryze.. Nepochopim, ze pri manipulaci pokladaji treba dynko na tah, misto aby hodinky polozily na stranu.. Zkrátit tah taky může znamenat jistotu dalších jebanců, páč hodinky vloží do pytlíku a šup za "hodinářem"... A samozrejme mit vzdycky nejaky rukavicky, cistou podlozku ap. 😇

 

Jo jo. Trnul jsem. Pak mě navíc překvapilo, že podle čísla jsou rok výroby 2007, asi to tak ale je. Nechci tady ale plevelit vlákno. Krásný hodinky tu všichni máte 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, neferirkare napsal:

Jo jo. Trnul jsem. Pak mě navíc překvapilo, že podle čísla jsou rok výroby 2007, asi to tak ale je. Nechci tady ale plevelit vlákno. Krásný hodinky tu všichni máte 😉

Ten rok 2007 je jenom překlep a myslels r. 2017, předpokládám :) CoAx Master Chronometer strojky se začaly dělat 2014/15 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Ten rok 2007 je jenom překlep a myslels r. 2017, předpokládám :) CoAx Master Chronometer strojky se začaly dělat 2014/15 :)

To je právě ono. Ale osmimístné sériové číslo začíná 83. Podle tabulek je to ale produkce rok 2007. Tak nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...