Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jjj mne uplne vypadlo ze to je mechanika sorry .. u quartzu to urco ide nastavovat tak ako som pisal.

Nevim jak to ma Omega, ale vytahni korunku do treti polohy a zkus mackat tlacitko chronografu. Melo by to posouvat vterinovku i dalsi rucky....

Odesláno z mého COL-L29 pomocí Tapatalk

Chlapi, s týmito vedomosťami a skúsenosťami prosím neraďte ostatným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, na quartzkách to funguje, ale na mechanice nejspíš ne. Moony nemám, ale zkusil jsem to na SMP a nic:) Ale třeba sem vleze někdo, kdo není jen nadšený amatér a podá nám erudovanou informaci. Ale aby bylo jasno, bavíme se o rovnání ruček skokem po vtěřinách, pokud jsou ručky mimo dílky stupnice, pak to tak jako tak musí řešit hodinář...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posilam jeste jednou foto... Na netu je hodne fotek Moonu, ktere maji tutez ?vadu? na krase... Zajima me jen, zda to neni jeste v jakemsi normalu a Omega to proto - na vystupni kontrole - neresi...

 

LovecK mel, jak psal, ze sesti kusu dva kusy sejdrem. To mi prijde celkem dost...

 

Tyto Moony jsou moje treti (vsechny jsem kupoval nove) a u druhych v poradi mi zase spatne scital chronograf. Za ty prachy, co chteji za Moony, by si meli kluci omegacky davat vetsi pozor...

post-15097-0-64456600-1537091903_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem tomas23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schválně jsem je šel vytáhnout z krabice.Tak nevím,řekl bych ,že dobrý.

 

 

post-27300-0-69282400-1537094637_thumb.jpg

Dva měsíce ležely v krabici,tak je aspoň natáhnu a maličko provětrám :).

Můny nemají chybu,až na to,že se halt muší jednou za čas natáhnout  - sakra .Já se to snad budu muset nakonec přeci jen naučit,snad  mně nebudou furt jen ležet v krabici ? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne,korunka chodí naprosto perfektně.Jak říkám,nemají chybu,sedí parádně a líbí se mně,ale ...

Prostě je někdy zapomenu natáhnout,což je základní chyba,no (přitom rezerva téměř 51 hodin :frusty: ).Ještě jim dám šanci,když se to nenaučím,půjdou asi z domu :crying_anim:.

post-27300-0-79804600-1537096746_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ta strojovna taky nemá chybu ;) :D.

Strojovna je to parádní, za mě tedy nepouštět ;) .

Mám druhé a jak uvádí LovecK na jedněch nelicovala na chronu hodinova rucka presne na 12. Taky funglovky, nijak jsem to neřešil (příjde mi zbytečné je kvůli tomu otvírat). Omega výstupní kontrolu celkem zanedbává když si nepohlídá ani limitky / viz odkaz

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/103037-omega-speedmaster-speedy-tuesday-le/page-13

Ať jen nekecám

post-32685-0-00656300-1537102255_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...