Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava

Recommended Posts

Ja vim,ale zase na druhou stranu pokrok nezastavis...chtel jsem si poridit jeste ted uz vybehovy model bondovek v keramice (cerny),ale furt premyslim co s tim budu delat-zase takovej bond nejsem... :)

Ale kurnik libi se mi ty keramiky...libi libi a libi...no nic-jdu mrknout na prodeje :)

Ja vim,ale zase na druhou stranu pokrok nezastavis...chtel jsem si poridit jeste ted uz vybehovy model bondovek v keramice (cerny),ale furt premyslim co s tim budu delat-zase takovej bond nejsem... :)

Ale kurnik libi se mi ty keramiky...libi libi a libi...no nic-jdu mrknout na prodeje :)

Osobně bych ti doporučil raději modré. Černá je sice klasika, ale keramiky v modré barvě vypadají podle světla a úhlu pohledu vždycky jinak. Chvilku do černa, jindy zase trochu do šeda, pak mořsky modré, prostě jsou hezčí a tak rychle se neokoukají :-)

I nad tim jsem popravde premyslel,ale to uz budu mit uplne stejny hodinky-barva,model-jen jedny s vlnkama a druhy bez nich s keramikou...no ale vlastne proc ne...vsak uz jsem koupil v zivote hromadu blbosti :) :) :)

I nad tim jsem popravde premyslel,ale to uz budu mit uplne stejny hodinky-barva,model-jen jedny s vlnkama a druhy bez nich s keramikou...no ale vlastne proc ne...vsak uz jsem koupil v zivote hromadu blbosti :) :) :)

Buď v klidu, nebudeš. Ty hodinky jsou tak rozdílné, že tuhle starost mít rozhodně nebudeš. Později ti je cvaknu pohromadě a uvidíš sám :-)

Jak jsem rikal-tak jsem udelal...ted budu asi muset rozmyslet-jestli jedny nepustit...vecer se vrhnu na porovnani ktery mi vic vyhovujou a rozseknu to :)

Naprosto stejná situace, tu byla již mnohokrát a šli oboje, tak neočekávám, že by tomu teď, bylo jinak :)

Ať nejsem jen OT, tak PO pořád teď 

post-19492-0-14270800-1525670553_thumb.jpg

Edited by semi001