Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

Tyhle jsou super hlavně z důvodu, že mají NORMÁLNĚ udělané koncovky, které nezasahují do tahu, ale tah do nich. Aspoň je to lehce zmenší. Tyhle bych si nechal i líbit. Samozřejmě ve 42mm verzi. :) 

 

Tohle nesnáším na svých Moonech a jejich novém tahu. Je pohodlný, ale koncovky přidají snad třičtvrtě centimetru na délku (lug to lug). 

Ty se myslim delaj jen 43,5mm a roztec na remeny 21mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja kupoval v roce 2008 PO XL 2500 prave proto, ze 42mm SMP uz jsem mel, a ty 45,5 jsou proporcne vyvazenejsi, i kdyz jsou mi trochu velke. Ve 42mm jsem tu vysku nedaval, u tech novych s cal 8xxx uz vubec ne, jsou krasny, ale da se na ne divat jen shora. Nosil jsem svy Xl PO 10 let na cernym kaucuku a mely takovej sportovne/tool spirit, ted na tom tahu dost  ztezkopadnely, zestarly. Nevim, asi to vratim zpatky na gumu, navic jsem zacal nevim proc posilhavat po Mercedesech... :) samo s kouli, aby utahly maringotku :))

Posledni mesic jsem nosil v kuse AT 2500 Railmaster 39mm a naprosto super proporce. Cim jsem stasi, tim vic se scvrkavam, vcetne hodinek, rad nosim i 34 mm vintage.

Jako bych to napsal sám :)

 

Dnes jedny z nejpohodlnější for ever: baterkové vlnky, Snakeovo dvojče :)

post-37091-0-01071200-1541057904_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...