Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

To su zvedavej jak dlouho mi vydrzi tentokrat ;)

Ale jako jsou fajn-ne ze ne...skoro jak cerny vlnky.. ;) :) a uz to zas jede..

Kterým by si dal přednost? modrým SMPc nebo modrým SMP? :) 

• Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

Ty jo-tohle je otazka,kterou resi kazdej kdo přičichl kouzlu hodinek co nosil bond ;)

Zalezi asi na co to chces...keramiky asi praktictejsi na noseni-tolik se to neskrabe,ale chybi vlnky...pro keramiky je i lepsi sroubovaci tah a po dokoupeni i spona s mikroregulaci...

Pred pul rokem bych rekl i to,ze smpc jdou v pohode koupit,ale nastupem noveho modelu budou za chvili nedostupne i ty keramiky...

S ohledem na cenu treba techto vlnek (uz skoro stejna jak u keramik) je to vylozene o preferencich kazdeho soudruha ;)

A to je asi vsechno no...ja ted preferoval vlnky,ale za pul roku tomu muze byt jinak ;)

Dnes druhý den na ruce. Zcela férově přiznávám, že minulá generace byla o fous pohodlnější. Je to už kus hodinek a pouzdro (zapouzdření, ať jsem přesný) je vyšší. To z důvodu inhouse kalibru. Heliák nepřekáží. Vlnky se chovají různě. Když na ně zasvítí sluníčko, jsou to rýhy jako kráva, jinak decentní a jemné. Co se týká průhledu, tak ten je z mého pohledu jednorázová záležitost (koukneš a vidíš) a jinak u všech divers v zásadě na hovno...jenom je zbytečně zdražil.

Teď se tu krásně vedle sebe ukazují starý, novější a nejnovější SMP a nemůžu si pomoct, ve srovnání s těma novejma mě starý (byť to jsou už asi ikony) stále neoslovují a datumovka na bílým pozadí mně přijde jak pěst na oko. Dřív mně to nějak nevadilo, ale teď to nedávám. Na můj vkus se mně nejnovější líbí fakt nejvíc. A v modrý. Asi je to právě ta jejich pestrost, co mi pořád nedává spát. Navíc datumovka přesunutá na pozici 6 to opět o kus pozvedla. Na druhou stranu souhlasím, že průhled na strojovnu si mohli odpustit, ponechat klasický plný dýnko s koníkem, tak by byly dokonalý. No... pokud bys je časem pouštěl, zkus se mě pls zeptat :)

Achjo a je to tady, zase pokoukávám po modrých SMPc :( kdo by je chtěl pustit tak je velmi rád vezmu zpátky. Moje první dražší hodinky byli bondovky 2541.80, a další z řady bondovek pak právě SMPc bez vlnek, měl jsem už několik značek ale Omega si mě drží zuby nehty  :boxing:

Samozřejmě hesalitové Moony. Byly se mnou o víkendu na běžkách a na ruce jsou báječně pohodlný. Pod bundou jsem o nich vůbec nevěděl a ani otřesy při cestě jim nedělaly problémy. Jinak řečeno, super hodinky. :-)

post-39962-0-78269500-1549820008_thumb.jpg

Nemám šupleru, tak jen pravítko, tedy ber to s rezervou. Naměřil jsem cca 47mm.

To by byl luxus, budou mít o fous víc :) ale jinak taky merim pravítkem :)

Asi je musím někde zkusit, líbí se mi

Zůstávají o mě ;-)

No pravdu povediac som tvoj inzerát ppzrel x krát a x krát som sa povadil so ženou, pretože môj nákup Moonov sa asi blíži a tieto mi fakt učarovali.. Ale asi ešte nenastal ten správny čas alebo čo... Inak ti gratulujem k pre mňa asi naj moonom na fóre.

Moony mají své kouzlo, jedny jsem měl, safír sendvič, pak jsem ale pořídil modré SMPc a moony šly z domu, 2 důvody: 1. 42mm a nožky jsem měl na hraně své ruky, 2. SMPc mě učarovaly ještě více  :notworthy: