Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ještě jednu z dneška. Cisty oblekovky si predstavuju Eternu Vaughan, novy Diplomaty 40C nebo Baume et Mercier Clifton Baumatic. 

Tak to jsou zase čistě oblekovky. Ja to myslel jako univerzály. A univerzálnější jsou, podle mě, spíš ty moony. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě se nepotkáváme ve slově univerzální. Já bych si potápky k obleku na ples, nebo do opery fakt nevzal. 

 

A koupu se jen s potápkama a gshockama. :)

 

Edit: A mimochodem, jeden odvážlivec tady z fóra se s moonama koupe. A žijou. Jen si nevzpomenu, kdo to je :D

 

 

 

waternew.jpg

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si upřímně myslím, že k obleku ty SMP takovej chaos a průšvih nejsou a nebudou. Samozřejmě, záleží na daný události, ale pokud vezmu v úvahu kancelář, jednání v kanceláři, kde pracuju, v cizí kanceláři nebo na jiným místě, pak mi ty SMP přijdou svěží hodinky a naprosto vpořádku. A to nehodnotím, co si ostatní dokáží vzít k obleku. Ono se totiž klidně může stát, že SMP budou v daný situaci nejvíc oblekový hodinky. Pokud se budeme bavit např. o opeře, pak to může být jinak. Ryzí oblekovky to nejsou, o tom žádná. Sám mám radši hodinky na kůži. Ale z těhlech mám dobrou náladu. Já jsem si tuhle prémiovou značku vždycky přál. A dlouhou jsem si nemyslel, že si od ní nejaký hodinky skutečně koupím. Ostudu si s nimi rozhodně neutrhnu a jelikož moje sbírka skutečně moc kousků nečítá a ryzí oblekovky mám jen traktory, který se mi na tom zápěstí ještě k tomu trošku ztrácí, pak si radši ty bondovky přece jen budu brát častěji. Asi záleží taky na věku toho, kdo je nosí.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

No tak jasně. Pokud se bavíme o jednokym králi mezi slepými, je to naprosto v pořádku.

 

Jsou to krásný hodinky. Od fajn značky. A pokud jsou to pro člověka definitivky, proč se s nima nepochlubit. ( i když v mý hlavě je slovo definitivní jen nereálná chiméra :) )

 

A fakt je, že mi občas hlava nebere, co si někteří jsou schopni na pazouru dát (drahý oblek + oversized diesely). 

 

 

Viz. moje analogie na Bonda, nosí se to. Takže proč ne. ALE jak už jsem říkal, jsem staromilec.

 

Tzn. svojí sbírku jsem postavil tak, aby jsem měl hodinky na všechny příležitosti. Od Lolád na důležitá jednání a divadlo, přes moony na daily kancl, po longiny na dovolený ke kraťákum a triku až po skx na dovolený u moře a gshocky na hory a treky.  A pak ještě pár kousků... ;)

 

 

Ale závěr, jasně SMP k obleku, proč ne. Já tedy ne, ale je to můj osobní názor a nikomu ho tu netlačim. Jen jsme na hodinkovym fóru, tak proč se o těch hodinkách nebavit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím souhlasím, jsem rád, že se o tom bavíme. Navíc ty SMP mě tak uklidňujou. Na ryzí oblekovky si budu muset ještě počkat. Stejně mě překvapila ta velikost, přijdou mi daleko menší, než jsem čekal. Je to asi tou výškou. Každopádně mi to jen potvrdilo, že na moje zápěstí těch 41 je, pokud se bavíme o nošení pod košili, tak akorát. Mezi dobrý jídlo a velký ženský prsa mi přibyl další dekadentní požitek, OMEGA.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový problémy můžou mít jen OWG. ;)

 No ja to myslim vazne. Mam sice od Omegy vse pro dum a zahradu, vlak, raketu, more i operu, ale SMP vnimam jako nejvetsi univerzaly. Pokud bych ale mel nejaky Aqua terra, asi bych musel ukazat na ne. Nicmene pokud je tato diskuse jen duel SMP x Moony, hlasuju pro SMP ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 No ja to myslim vazne. Mam sice od Omegy vse pro dum a zahradu, vlak, raketu, more i operu, ale SMP vnimam jako nejvetsi univerzaly. Pokud bych ale mel nejaky Aqua terra, asi bych musel ukazat na ne. Nicmene pokud je tato diskuse jen duel SMP x Moony, hlasuju pro SMP ;)

 

Ja myslim ze vitez v univerzalnosti je asi aqua terra :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...