Přejít na obsah

Co vám doma dnes kvete?


eloga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, musím říct, že první setkání s tímhle tvorem ve mně moc důvěry nevyvolávalo, protože jsem něco takovýho v životě neviděl. Až poté, co jsem si o tom něco vyhledal, se k němu moje náklonnost změnila :)

Tak ještě jedno kytičkový foto. V reálu se květ sice už zavřel, ale na fotce ještě drží :)

DSCN6490.JPG.b3ea681cdf36b31cea805b02e61176c1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Trosku oftopic..

Neni tu nejaky kaktusar?

Co s timto kaktusem? Kdyz mu dosypu pisek do celeho kyble, vzprimi se? Bude prospivat? Nebo mam seriznout spicky a zasadit spicky? Nebo zachovat status-quo, dokud nepojde sam?

(Kazdy rok kvete, dorusta… je proste se neda nikam dat, kvuli tvaru a previsle povaze)

Dekujia80eb0848984fca7b963f75479a58244.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
před 11 minutami, eloga napsal:

to je špica, pohoda kolem studny :notworthy:

Díky. Studna je "stoletá", původně tam samozřejmě byla pumpa, kterou jsem X let zpět vyhodnotil jako kravinu, zbytečnost a přežitek. Takže když jsem letos usoudil, že to vidím poněkud jinak, tak jsem za mrzký peníz sehnal pumpu novou. No a jelikož ji reálně zas zak moc nevužíváme, vzal jsem tu menší, pročež zase vznikl problém s tím, že se pod ní nevejde normální konev. Takže pak žena docela dlouho pátrala, až někde našla tuhle malou, celkem povedenou z pozinku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...