Přejít na obsah

Nová LE?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

To odklizec - napadlo te, jak by cfernik vypadal v kombinaci treba zlutych barev (vanilka, zazloutla zluta) nebo okru? Nebo "starozluta" a bila? Me se nejak v hlave honi vize pouzdra linea, ve kterych jsou "sportovni" hodinky ve stylu 50-60.let, t.j. jako sportovni (asi tak sportovni, jako kdyz US autum v 60.tych letech pridali na krasne cervenou karoserii na bok bily pruh, bile boky pneu a hned byl "sportovni model"). A napadlo me - byla nekdy uzita vterinova rucka (centralni) tak, ze byla napr. kratsi nez hodinova a mela vlastni malou kruznici s indexy?

Ja se omlouvam za blbe napady, nevim, jestli by to vubec nejak vypadalo. Me se tvoje napady, co jsi prezentoval, libi, jen me tohle napadlo vcera v noci, kdyz jsem se jen tak probudil.

Diky vsem za shovivavost :) ze to cetli :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 421
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A co třeba Diplomat v pouzdře Spartak40? Pracovní název Diplomat40; a mohl by to být automat, strojek 96 s datumovkou (byla by samozřejmě blíže středu). Normální člověk by si ovšem tak mohl dovolit max jen nerez ocel verzi ... A pro odklízeče a spol by druhá varianta mohla být i s inverzním, černým ciferníkem ...

Finanční problém je rovněž výroba vysokého vypouklého sklíčka ze safíru. Ekonomičtější by bylo ponechat spartakovské mírně vypouklé - pak ovšem pro zachování efektu vypouklého ciferníku by tento musel být zřejmě zapuštěn hlouběji do pouzdra, případně by mohl více kopírovat mírnější profil spartakovského skla ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam nevim, to je zase omilani toho sameho. Vypada to ale pekne, to zase jo! Ovsem pochybuju, ze by do toho PRIM sel kvuli degradaci image Diplomatu. Ale kdyz neni problem s pouzitim spartak pouzdra a dokonce s integraci cla. 50, proc ne? Jenze to by diky pouzitemu ciferniku chtelo odpovidjici sklicko a to jak vime je v safiru drahe a v mineralu asi snad ani nikdo nedela :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to ani nemůžu komentovat, jestli proboha chcete spartaky, kupte si spartaky. Je jasný, že to jsou hezký hodinky, v každém pouzdře, ale klesnout takhle nízko? Pánové, tohle je HLUBOKO pod původními cíly l.e. !

Ale je to krok, který vítám, alspoň to vede od těch letecko - svatebních hodinek k něčemu zajímavějšímu!

Poradil bych vám méně čučet na web a více se uvonit! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to cigi: problém asi bude, že něco hodně, hodně ulítlého si asi nebude chtít koupit dostatečně velké skupinka na to, aby se zaplatily náklady takovou měrou, že by konečná cena byla přijatelná pro takovou skupinku... Cena za Chl.e. byla přijatelná pro velký počet lidí ale pokud jsem zaznamenal, tak to byl pro spoustu lidí strop. Já bych byl ochoten zaplatit i více, ale zase nebudu kupovat něco hodně extravagantního... jsme uzavřeni v kruhu jehož limitující rozteč je dána rozsahem financí. zřejmě se budeme muset pokusit o něco co bude přijatelné pro dostatečnou skupinu lidí jak finančně, tak i designově. Při vší úctě mám pocit, že tvoje nápady nejdou tím směrem. Pokud by šlo o L.e. pro pět, šest lidí bez omezení finančního limitu, tak by si asi nemusel mít problém, ale najdeš takovou skupinku tady? Jak vidíš, většina zdejších pasažérů se tak nějak drží při zemi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim. Prilisna extravagance proste nenajde pochopeni u takoveho poctu osob, aby stalo zato se tim zabyvat, rozhodne ne v meritku 40+ kusove serie. A pokud to bude jen o kombinovani a splacavani toho cu uz v primu bylo, nijak zvlast to nezaujme ani konvzervativce, nebo jeste hur, poskodi to vyjimecnost nekterych soucasnych L.E.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty návrhy co tady byly, alespoň se domnívám, byly dobrým počátkem diskuse. Co je dát te´d všechny pod sebe, očíslovat a začít se bavit.

 

1) indexy, čísla, nebo římské číslice?

2) jaké pouzdro? jakou velikost?

3) jaké sklíčko

4) Jaké barevné řešení číselníku?

 

To nás posune dál... věčné stesky a výkřiky "mně se líbí tohle" a mně tohle... to nikam nepůjde...

 

A především by se diskuse měla dohodnout, zda budeme řešit společenské L.e. nebo sportovní... spíše bych tuto diskusi navrhoval ustálit na společenských a pro sportovní l.e. začít znovu "vedle u kolegy" :D protože většina "zdejších" návrhů byla právě o společenských hodinkách ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onione, podle mne taky musíme vycházet z toho, co tu je, nebo lépe z toho, co prim chce udělat nového - jako linea chle, ale neměli bychom ty věci dělat prostou výměnou, to je fakování.

Musím taky uznat, že diskuze se zdárně rozvíjí, každý nápad se počítá, i slepé uličky.

 

Kdybych mohl hlasovat, pak:

Společenská varianta

římský čísla, nejlépe smaltovaný ciferník

nové pouzdro se tenkým okrajem max. 40mm

nerez

v tomto případě bude muset být cylindrické sklo, pak tedy plast (je to nejpraktičtější)

nejlépe cal. 52, lze i 50

 

Ale jetelné je i pouzdro spartak a linea, potom pochopitelně safír

 

Sportovní varianta:

Sport I nebo II (je to buřt) max. 40mm

indexy

nerez

plochý safír

cal. 68 nebo 96 (ale slyšel jsem, že ten stojí za prd)

atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...